REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Assassin’s Creed, Angry Birds, Cut the Rope – wysyp plakatów sygnalizuje, że filmy na podstawie gier są tuż tuż

Dzieje się! Do sieci trafiły oficjalne plakaty filmów, które w 2016 roku pojawią się w kinowym repertuarze. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie to, że aż trzy z nich należą do produkcji opartych na licencjach gier wideo. To dopiero początek.

10.06.2015
18:22
Assassin’s Creed, Angry Birds, Om Nom – pierwsze plakaty!
REKLAMA

Orzeł z „Assassin’s Creed”, czarny Angry Bird oraz Om Nom z „Cut the Rope” – to wszystko bohaterowie nowych materiałów promocyjnych, które trafiły do sieci. Kiedy dodamy do tego film „Pixels”, restart „Hitmana” oraz superprodukcję „Warcraft”, dostaniemy prawdziwą gamingową ofensywę. Już zacieram ręce.

REKLAMA

Co, gdzie, kiedy?

Filmowy „Assassin’s Creed” będzie miał swoją premierę 21 grudnia 2016 roku. Potwierdzona data debiutu pojawiła się na pierwszym oficjalnym plakacie filmu, który możecie zobaczyć poniżej. Reżyserem widowiska został Justin Kurzel. Jego ostatnie dzieło to „Makbet”, który swoją premierę miał niecały miesiąc temu. Co zabawne, na planie tego filmu Kurzel współpracował z Michaelem Fassbenderem, odtwórcą głównej i tytułowej roli. To właśnie Michael Fassbender zostanie filmowym asasynem Altairem. Wiemy więc, że para ma już doświadczenie w realizacji wspólnych projektów. Nie mogę się doczekać.

assassin’s creed film
angry birds film 2
om nom film
REKLAMA

Kinowe „Angry Birds” pojawi się jeszcze wcześniej, bo w maju 2016 roku. Na ten moment wiemy, że w animowanej produkcji wystąpi opierzony Red, szybki Chuck oraz czarny Bomb. Żeńską część opierzonego stada będzie reprezentować Matilda. Nie zabraknie również Świni. Reżyserami projektu ze wściekłym ptactwem zostali Fergal Reilly oraz Clay Kaytis. Ten film nie będzie miał racji bytu, jeżeli nie zobaczę w nim żadnej procy.

Na sam koniec perełka – bohater popularnej mobilnej gry „Cut the Rope” również dostanie własny film! W nim poznamy losy 13-letniego Evana, który otwiera paczkę z tajemniczym eksperymentem. Wszyscy, którzy grali w „Cut the Rope” na swoich smartfonach i tabletach na pewno mogą się domyśleć, co będzie działo się dalej. Filmowe przygody Om Noma i Evana zobaczymy w 2016 roku. Niestety, dokładniejsza data premiery wciąż nie jest znana.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA