REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. TV
  3. Seriale

Poznamy dalsze losy Bójki, Bajki i Brawurki? Stacja The CW zamówiła pilot aktorskich „Atomówek”

Czy „Atomówki” powrócą na mały ekran? Jest na to szansa, bo stacja The CW zamówiła właśnie pilota serialu o Bójce, Bajce i Brawurce. Nie będzie to jednak kolejna animowana wersja przygód młodocianych superbohaterek, tylko produkcja aktorska.

09.02.2021
22:50
atomowki serial aktorski the cw pilot
REKLAMA
REKLAMA

Dziękujemy, że wpadłeś/-aś do nas poczytać o mediach, filmach i serialach. Pamiętaj, że możesz znaleźć nas, wpisując adres rozrywka.blog.

Kultowych „Atomówek” od Cartoon Network nie trzeba nikomu przedstawiać. Serial zadebiutował w 1998 roku i trwał przez sześć sezonów. Jego fani otrzymali dodatkowo w 2002 roku bazujący na nim film pełnometrażowy, a w 2016 roku pojawił się reboot serii. Niestety, miłośnikom oryginalnych Bójki, Bajki i Brawurki, delikatnie mówiąc, niekoniecznie przypadł on do gustu. Dlatego próba zmierzenia się ze spuścizną trzech dziewczynek z supermocami wydaje się ryzykowna. The CW się jej podjęło.

The CW zamówiło pilot aktorskiego serialu o Atomówkach

REKLAMA

O nowej odsłonie przygód tytułowych „Atomówek” mówiło się już w sierpniu minionego roku. I już wtedy wiedzieliśmy, że nie będzie to zwykły reboot, remake, sequel, czy nawet prequel oryginału. Chodziło bowiem o serial aktorski. Brzmi szalenie? Owszem. Ale The CW się na to zdecydowało i jak podaje The Hollywood Reporter, stacja właśnie zamówiła pilot produkcji. Nie wiadomo więc, czy tytuł ten rzeczywiście powstanie, ale twórcy mają już na niego pomysł.

Bójka, Bajka i Brawurka nie będą już małymi dziewczynkami. Zamiast tego będą dwudziestokilkulatkami, które żałują, że całe dzieciństwo poświęciły na walkę z przestępczością. Czy uda im się połączyć siły, żeby ponownie uratować świat przed niebezpieczeństwem? Na to pytanie będzie próbowała odpowiedzieć znamienita grupa twórców. Scenarzystkami i producentkami wykonawczymi projektu są bowiem Heather Regnier i Diablo Cody.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA