REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Internautom nie podobają się aktorskie „Atomówki”: „W bajce Brawurka była biała”

Poznaliśmy już (a przynajmniej jej część) obsadę aktorskich „Atomówek”, a teraz przyszedł czas na pierwsze zdjęcia i wideo z planu pilota serialu zamówionego przez stację CW. Patrząc na nie, wielu internautów kręci nosem na nadchodzącą produkcję.

08.04.2021
14:00
Pierwsze zdjęcia z planu aktorskich Atomówek i reakcje internautów
REKLAMA
REKLAMA

Od kiedy tylko pojawiły się pierwsze informacje na temat planowanej aktorskiej wersji serialu „Atomówki”, można było spodziewać się kontrowersji. W 2016 roku powstał już animowany reboot produkcji i fani oryginału, delikatnie mówiąc, nie przyjęli go entuzjastycznie. A stacja CW dodatkowo przesuwa czas akcji o wiele lat do przodu, aby pokazać dalsze losy Bajki, Bójki i Brawurki, kiedy to żałują dzieciństwa straconego na walkę z przestępczością. Chociaż normalnie ze sobą nie rozmawiają, będą musiały połączyć siły, aby po raz kolejny uratować świat.

Pierwsze zdjęcia z planu aktorskich „Atomówek

Właśnie powstaje pilot serialu, a my dowiadujemy się o nim coraz więcej. Najpierw poznaliśmy obsadę. W główne role wcielają się Yana Perrault, Dove Cameron i Chloe Bennet. Potem dołączył do nich Donald Faison jako doktor Atomus, a teraz przyszło nam zobaczyć pierwsze zdjęcia i wideo z planu pierwszego odcinka. Możemy więc zobaczyć na nich Bajkę, Bójkę i Brawurkę w pełnej krasie.

Internauci nie są jednak optymistycznie nastawieni do nadchodzącego pilota. W komentarzach pod udostępnionym przez TMZ postem przewijają się przede wszystkim dwa wątki. Ludzie zwracają uwagę m.in., że Bójka nie jest ruda, a do tego stroje dziewczyn wyglądają po prostu tanio. Na to samo zwracają uwagę polscy fani.

Reakcje na zdjęcia z planu aktorskich „Atomówek”

Pod zdjęciami udostępnionymi na facebookowej grupie „Serialomaniak – kochamy seriale” czytamy:

Skoro chcieli postarzyć postaci, to z jakiego powodu dali im te sukienki? Pomijając już to, że wydają mi się pogniecione i niedopasowane.

Te stroje wyglądają dosłownie jak niskobudżetowy cosplay

Kostiumy wyglądają jak tanie cosplaye.
Kto to produkuje? Channel Awesome?

czy

Wszystko ok, ale dlaczego ruda nie jest ruda?

Bójka powinna być ruda

Patrząc na kolejne zdjęcia, z pewnością wiecie w czym według polskich internautów leży kolejny problem. Oczywiście, chodzi o kolor skóry Yany Perrault. W komentarzach czytamy więc również:

REKLAMA

denerwuje mnie fakt, ze Brawurka jest czarnoskóra, bo w bajce była biała

ta blondynka bardzo ladna, ale zadna z nich nie miala czarnego pigmentu w skórze, wiec nie wiem co tu robi brawurka w tej postaci

Nie brakuje jednak też głosów rozsądku. Wielu internautów zwraca uwagę, że są to zdjęcia wyjęte z kontekstu i sam serial wciąż może być dobry. Wypada się z nimi zgodzić. Podobnie zresztą jak z osobami twierdzącymi, że fotki te przywodzą na myśl filmy pornograficzne.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA