REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Atypowy wróci w nowych odcinkach. Będzie 2. sezon

Atypowy to tegoroczny produkt Netfliksa, opowiadający historię dojrzewania nastoletniego Sama z autyzmem w (nie)typowej amerykańskiej rodzinie. To również jeden z lepszych seriali, jaki widziałam w tym roku. I na całe szczęście ten doczeka się swojej kontynuacji.

14.09.2017
11:05
opinie o serialu atypical
REKLAMA
REKLAMA

Główną rolę w serialu gra Keir Gilchrist, który wciela się w postać Sama Gardnera, 18-letniego chłopaka z autyzmem. W trakcie pierwszego sezonu obserwujemy jego wkraczanie w dorosłość. Sam postanawia, że musi dojrzeć i znaleźć dziewczynę, aby w końcu zobaczyć cycki. Wnikamy w jego umysł, towarzyszymy mu w każdej chwili, poznajemy zaburzenie, które utrudnia mu codzienne funkcjonowanie, ale sprawia też, że Sam jest jeszcze bardziej wyjątkowy. Oprócz tego obserwujemy życie jego rodziny - matki i ojca, którzy nie radzą sobie z dorosłością oraz młodszej siostry, która odkrywa, czym jest miłość.

Atypowy to jeden z najciekawszych seriali, jaki obejrzałam w tym roku i na pewno znajdzie się na mojej liście tegorocznych najlepszych produkcji w odcinkach.

Tym bardziej więc cieszę się, że dostał 2. sezon i obejrzymy dalsze losy Sama oraz jego najbliższych. Na razie nie wiadomo, niestety, kiedy 2. sezon Atypowego będzie miał swoją premierę. Wiemy tylko, że nowa seria będzie dłuższa od poprzedniej, gdyż zamiast ośmiu będzie liczyć dziesięć odcinków.

REKLAMA

Czekam!

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA