REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale
  3. VOD

Dostaniemy jeszcze jeden sezon serialu „Atypowy”. Produkcja Netfliksa dostała zamówienie na finałową serię

Atypowy” (ang. „Atypical”), czyli serial Netfliksa, opowiadający o młodym chłopaku na spektrum autyzmu i jego rodzinie, dostał właśnie zamówienie na 4., finałowy sezon.

24.02.2020
17:43
Atypowy – kadr z seralu
REKLAMA
REKLAMA

Informacja ta przychodzi blisko w cztery miesiące od premiery poprzedniego sezonu, w którym mogliśmy oglądać pierwsze kroki Sama Gardnera na uniwersytecie stanowym.

Atypowy 4. sezon – kiedy premiera?

Atypowy – kadr z serialu class="wp-image-379413"

„Atypowy” jest jednym z lepiej ocenianych seriali Netfliksa, posiadającym oddaną rzeszę fanów, którzy polubili głównego bohatera i jego rodzinę. Sam serial opowiada zaś o typowych problemach nastolatków, ukazując je jednak z nieco innej perspektywy. Autyzm głównego bohatera sprawia bowiem, że podchodzi on do różnych sytuacji w zupełnie inny sposób. Produkcja Netfliksa stanowi dzięki temu intrygujący portret (nie)zwykłej codzienności.

Jestem podekscytowany, że będziemy robić 4. sezon serialu „Atypowy”. A choć jest mi smutno, że produkcja zmierza ku końcowi, jestem ogromnie wdzięczny, że mogliśmy opowiedzieć tę historię.

(…) Mam nadzieję, że dziedzictwem serialu będzie to, że coraz więcej niesłyszanych dotąd głosów zostanie wysłuchanych i że nawet po końcu serialu, wciąż będziemy opowiadać zabawne, emocjonalnej historie z niedoreprezentowanych punktów widzenia – zradził Robia Rashid, pomysłodawca i showrunner serialu.

Z informacji podanych przez amerykański portal Deadline, nowe odcinki miałyby pojawić się na platformie Netflix dopiero w 2021 roku.

Biorąc jednak pod uwagę, że oficjalne materiały, zaprezentowane przez giganta VOD, nie posiadają dokładnej daty premiery, możliwy jest także wcześniejszy termin. Istnieje więc szansa, że produkcję zobaczymy jeszcze w tym roku. Zwłaszcza, jeśli weźmiemy pod uwagę, że poprzednie sezony debiutowały w kolejnych miesiącach: sierpień, wrzesień, początek listopada. Grudniowa data premiery byłaby więc idealną kontynuacją dla tego trendu.

REKLAMA

Trzy sezony serialu „Atypowy” dostępne są na platformie Netflix. Poinformujemy, kiedy pojawi się informacja o dokładnej dacie premiery finałowej odsłony.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA