REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Audiobooki

Audiobook "Wielki Gatsby" zupełnie za darmo. Niemożliwe? Możliwe!

Elektroniczna księgarnia Nexto potrafi zaskoczyć świetnymi akcjami promocyjnym. Osobiście najbardziej podobają mi się, zresztą na pewno nie tylko mnie, takie promocje, gdzie nie trzeba płacić ani złotówki. Kto chce skorzystać?

21.06.2013
13:35
Audiobook „Wielki Gatsby” zupełnie za darmo. Niemożliwe? Możliwe!
REKLAMA
REKLAMA

Ostatnio Nexto uraczyło swoich czytelników „Gwiezdnym Pyłem” Neila Gaimana i „Kamienną Ćmą” Pawła Matuszeka, natomiast dziś możecie załapać się na darmowy audiobook F. Scotta Fitzgeralda „Wielki Gatsby” (tutaj).

O książce nie napisze już ani słowa, bo temat wyczerpał z kretesem Łukasz Urynowicz w swoim tekście. Z kolei ścieżka dźwiękowa z filmu aktualnie wyświetlanego w kinach została jakiś czas temu zaprezentowana przeze mnie w materiale, który znajdziecie pod tym adresem. Audiobook kosztuje ponad 20 złotych (sprawdź) ale aktualnie, w ramach konkursu, można go mieć za darmo!

Wielki_Gatsby

To niezłe wydanie w interpretacji aktorskiej Antoniego Rota. Do rozdania jest dwa tysiące egzemplarzy ale od początku akcji niemało książek już się rozeszło.  Mimo że e-książka teoretycznie dostępny będzie do 5 lipca, warto się pospieszyć – może zabraknąć.

Gdzie jest haczyk? Łatwo znaleźć go w regulaminie konkursu. Książka jest do wzięcia po spełnieniu pewnych, raczej niewygórowanych warunków. Trzeba mianowicie zarejestrować konto w serwisie Nexto, wyrazić zgodę na przetwarzanie danych, przesyłanie informacji handlowej Nexto oraz Partnera i… właściwie to wszystko.

REKLAMA

Mówiąc krótko, porządny filtr antyspamowy załatwia sprawę chociaż informacje o nowościach, które pojawiają się na elektronicznych półkach księgarni, można w sumie czasami przejrzeć. Czas start. Kto pierwszy, ten lepszy.

PS. Paczka ma 134 megabajty.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA