REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Dzieje się

To był jeden z najbardziej przerażających występów w "Mam talent". Juror nie krył obrzydzenia

"Mam talent" to program, w którym prezentowane są przez uczestników najróżniejsze, czasem naprawdę dziwne talenty. Ten niewątpliwie posiada Auzzy Blood, połykacz noży, który w amerykańskiej edycji zaprezentował mrożący krew w żyłach pokaz. Jego show okrzyknięty został najobrzydliwszym i najbardziej przerażającym w historii programu.

17.04.2023
10:20
Auzy Blood, Mam talent
REKLAMA

Co musi się takiego wydarzyć, aby jurorzy i publiczność określiła show w programie "Mam talent", najobrzydliwszym w historii programu? Trzeba być połykaczem noży. Auzzy Blood w amerykańskiej wersji programu zaprezentował osobliwy talent, którym jest połykanie tych ostrych przedmiotów. Sztuczka uczestniczka polegała na tym, że mężczyzna wkładał ostre narzędzie do ust, sprawiając, iż oglądająca jego występ publiczność była przekonana, że jest w stanie bez żadnych przeszkód i uszczerbku na zdrowiu połknąć ostry nóż.

REKLAMA

Show uczestnika "Mam talent" wywołał skrajne emocje.

Jak można się domyślać, show Blooda wywołał skrajne emocje. Publiczność zarówno odwracała wzrok, jak i patrzyła na show mężczyzny z niedowierzaniem. Sam zainteresowany podkreślał, że przesuwa znacznie dalej granice w swoich występach niż inni uczestnicy, przez co wydaje się dla innych fascynujący. Co ciekawe, jeden z jurorów Howie Mandel został poproszony o asystowanie w jednej ze sztuczek bohaterowi programu. Juror nie ukrywał, że przy asystowaniu, prawie zwymiotował. Z kolei Heidi Klum przyznała, że zrobiło jej się słabo na widok artysty. Natomiast Sofia Vergara powiedziała, że zdecydowanie wolałaby nie patrzeć na dziwny performance. 

W Polskiej edycji "Mam talent" podobna sztuczka również miała miejsce

REKLAMA

Mimo że pokaz amerykańskiego performera wywołał skrajne emocje, a jurorzy nie ukrywali, że pokaz ich obrzydził, Bloodowi udało się przejść do kolejnego etapu. Warto dodać, że kontrowersyjny show polegający na połykaniu ostrych przedmiotów zaprezentował kilka lat temu uczestnik polskiego "Mam talent" - Ayman Shmshown .

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA