REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

No dobra: to wygląda olśniewająco. "Avatar: Istota wody" na wspaniałym zwiastunie

Już w przyszłym miesiącu będziemy mogli zapoznać się z kontynuacją dzieła życia Jamesa Camerona. Dziś do sieci trafił pełny zwiastun filmu "Avatar: Istota wody" - i trzeba przyznać, że wygląda przepięknie.

02.11.2022
14:23
avatar 2 istota wody zwiastun trailer czas trwania
REKLAMA

Dołącz do Disney+ z tego linku i zacznij oglądać głośne filmy i seriale.

Trudno przewidzieć, jak bardzo "Avatar: Istota wody" zbliży się do sukcesu części pierwszej, czyli najlepiej zarabiającego filmu w historii kina. Choć mogłoby się wydawać, że za sprawą wtórnej historii "jedynki" i zbyt dużego odstępu czasu współcześni widzowie nie będą tak bardzo zainteresowani kontynuacją, to przecież dotychczasowe teasery cieszyły się olbrzymią popularnością.

Nadchodzący, ponad trzygodzinny blockbuster z pewnością zarobi pokaźną sumkę. I choć sam podchodziłem do tej premiery dość sceptycznie, zwracając uwagę na fakt, że tym razem nie ma co liczyć na rewolucję w zakresie CGI, nowy, pełny zwiastun sprawił, że wcale już nie jestem tego taki pewny. Ta zapowiedź prezentuje się absolutnie obłędnie i zostawia daleko w tyle efekty wizualne konkurencji, o tej superbohaterskiej nie wspominając.

REKLAMA

Avatar 2: Istota wody. Pełny zwiastun filmu

Avatar: Istota wody
REKLAMA

Co Cameron pokaże nam w sequelu, na który musieliśmy czekać 13 lat? Otóż Pandorę znów napada wroga korporacja, węsząca tam w poszukiwaniu cennych minerałów. Jack i Neytiri wraz z rodziną zmuszeni są opuścić wioskę i szukać pomocy u innych plemion zamieszkujących planetę. Przed twórcami stoi trudne zadanie - oczarować widownię przynajmniej w połowie tak bardzo, jak udało się to zrobić w 2009 roku.

Do sieci trafił też plakat produkcji, który - niestety - nie jest już tak wizualnie atrakcyjny, jak zwiastun.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA