REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

"Avatar 2" opóźniony po raz kolejny

Po tym, jak premiera kolejnej odsłony "Gwiezdnej sagi" została przełożona na grudzień 2017, szykował się nam ciekawy kinowy pojedynek między "Gwiezdnymi wojnami" a sequelem "Avatara". Okazuje się jednak, że do niego nie dojdzie. Dzieło Jamesa Camerona po raz kolejny zostało opóźnione. 

22.01.2016
9:45
Avatar 2 opóźniony po raz kolejny
REKLAMA
REKLAMA

Pierwszy "Avatar" trafił do kin w 2009 roku. Według początkowych założeń producentów, druga część swoją premierę miała mieć w 2014 roku. Od tego czasu była ona jednak wielokrotnie przekładana, między innymi przez przedłużające się prace nad scenariuszem, na 2015, 2016 i ostatnio - 2017 rok. Okazuje się, że i ten ostatni termin był zbyt optymistyczny.

avatar class="wp-image-58817"
REKLAMA

Kiedy zatem możemy się spodziewać "Avatara 2"? Tym razem producenci i reżyser, James Cameron, unikają podawania konkretnej daty. Zachodni dziennikarze spekulują, że może to być lato 2018, co wydaje się prawdopodobne, ale na oficjalne potwierdzenie tych plotek przyjdzie nam jeszcze poczekać przynajmniej kilkanaście miesięcy.

Cameron szykuje jeszcze przynajmniej trzy części "Avatara". Wszystkie będą kręcone w tym samym czasie - premiery kolejnych odsłon ukazywać się będą co roku.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA