REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Do sieci trafił potencjalny podtytuł Avengers 4. Uwaga na spoiler

Avengers 4 trafi do kin już za niecały rok, a nadal nie znamy tytułu kolejnego filmu o grupie superbohaterów Marvela. Do sieci trafiła jednak nieoficjalna grafika, która go zdradza.

18.06.2018
16:13
jodie foster
REKLAMA
REKLAMA

Uwaga na spoilery z Avengers: Wojna bez granic.

Trzecia i czwarta część cyklu Avengers były kręcone niemal jednocześnie, żeby trafić do kin w odstępie roku. Z początku kolejne filmy miały być jedną opowieścią podzieloną na dwa filmy i nosić tytuły odpowiednio Avegers: Infinity War oraz Avengers: Infinity War Part II.

W toku produkcji zdecydowano jednak, że czwarta część cyklu Avengers będzie miała własny podtytuł.

Trzecia część cyklu od braci Russo zadebiutowała w maju jako Avengers: Wojna bez granic. Minął już ponad miesiąc od premiery, a podtytuł kolejnej odsłony jest nadal trzymany w tajemnicy.

Nie jest to specjalnym zaskoczeniem. Już dawno wiedzieliśmy, że wedle słów przedstawicieli firmy zdradzenie go wcześniej byłoby spoilerem z Avengers: Infinity War. I stąd właśnie owianie go mgłą tajemnicy. Oczywiście fani od miesięcy typują kolejne mniej lub bardziej sensowne propozycje. Teraz do sieci trafiła grafika, która rzekomo zdradza tytuł.

Kolejny film Marvel Studios ma nosić tytuł Avengers: Fallen Heroes.

Jak na razie nie jest to potwierdzony tytuł, aczkolwiek brzmi bardzo przekonująco. Avengers: Fallen Heroes odnosi się w końcu bezpośrednio do zakończenia Avengers: Wojna bez granic, w którym uśmiercono połowę głównych bohaterów. Pasuje też do informacji, jakoby był trzymany w tajemnicy z obawy przed spoilerami.

Oczywiście trzeba pamiętać, że to tylko jedno nieoficjalne rozmazane zdjęcie. Co prawda autor posta z rzeczoną fotografią przekonuje, że została zrobiona podczas oficjalnej zamkniętej prezentacji podczas CineEurope w Barcelonie, ale spreparować taki obrazek byłoby przecież niezwykle łatwo.

Udowodnili to fani Marvela.

REKLAMA

Zaczęli zalewać internet innymi grafikami przedstawiającymi tytuł filmu, w tym Avengers: Secret Wars nawiązujące do kolejnej głośnej serii komiksowej. Nie zabrakło też prześmiewczych grafik utrzymanych w podobnym klimacie, na których znalazło się hasło… Avengers: Hawkeye Defeated Thanos, Bitch.

Nie pozostaje nam nic innego, jak poczekać na oficjalne ogłoszenie tytułu Avengers 4. Jeśli okaże się nim Avengers: Fallen Heroes, które można tłumaczyć na Avengers: Pokonani bohaterowie, Avengers: Upadli bohaterowie lub Avengers: Upadek bohaterów, nie będę zdziwiony.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA