REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Bracia Russo wezmą się za "Avengers: Infinity War"

Świetna wiadomość dla fanów filmów od Marvela. Za kamerą dwuczęściowego "Avengers: Infinity War" staną bracia Joe i Anthony Russo, odpowiedzialni za reżyserię między innymi znakomitej drugiej części "Kapitana Ameryki".

24.03.2015
9:30
Bracia Russo wezmą się za Avengers: Infinity War
REKLAMA
REKLAMA

Joe i Anthony Russo zastąpią tym samym Jossa Whedona, który jest odpowiedzialny za dwie pierwsze części "Avengersów" - pierwszej z 2012 roku oraz zapowiedzianego na maj tego roku "Czasu Ultrona". Bracia Russo mieli być następcami Whedona już przy okazji realizacji drugiej części tej serii, wówczas jednak Marvel zdecydował się przedłużyć z nim kontrakt.

thanos avengers infinity war zwiastun
REKLAMA

Angaż Russo do obu części "Avengers: Infinity War" nie został jeszcze oficjalnie potwierdzony przez wytwórnię, jednak wydaje się, że jest to kwestia czasu - wszystkie najważniejsze amerykańskie media podają to za pewnik. Bracia pracują obecnie nad innym filmem dla Marvela - trzecią odsłoną "Kapitana Ameryki", zatytułowaną "Civil War".

W "Avengers: Infinity War" superbohaterowie zmierzą się z potężnym Thanosem, dysponującym rękawicą nieskończoności. Film podzielony będzie na dwie części - pierwsza wejdzie do kin w 2018, druga - rok później. Joss Whedon będzie ich producentem wykonawczym.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA