REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Plakaty „Avengers: Koniec gry” potwierdziły śmierć jednej z postaci? Fani są rozwścieczeni

Od miesięcy los Shuri znanej z „Czarnej Pantery” nie był do końca pewny. Wraz z pojawieniem się nowych plakatów promujących „Avengers: Koniec gry” Marvel potwierdził, że i ona stała się ofiarą mocy, które posiadł Thanos.

27.03.2019
9:11
avengers koniec gry shuri nie żyje
REKLAMA
REKLAMA

Zeszłoroczny obraz Ryana Cooglera o księciu T'Challi to niewątpliwy sukces. Film zgarnął trzy Oscary, zarobił krocie, zwłaszcza jeżeli chodzi o rynek w Stanach Zjednoczonych i spotkał się z ogólnym zachwytem. Zasługa w tym także Letitiy Wright i granej przez nią Shuri.

Postać pojawiła się również w „Avengers: Wojna bez granic” (uwaga, tu zaczynają się spoilery!).

Widzieliśmy ją w scenie, w której próbuje wydobyć z głowy Visiona jeden z Kamieni Nieskończoności. Ten jednak wpadł w ręce Corvusa Glaive’a. A Shuri po raz ostatni widzieliśmy nieprzytomną w laboratorium nie mając pewności czy rozpłynęła się w powietrzu wraz z innymi herosami po ingerencji Thanosa:

Marvel opublikował jednak plakaty zapowiadające „Avengers: Koniec gry”. Wśród nich ten przedstawiający Shuri w czerni i bieli.

Takich plakatów doczekali się także m.in. Spider-Man, Falcon, Star-Lord czy Groot. Słowem, wszyscy ci, którzy zginęli (przynajmniej tymczasowo) w starciu z Szalonym Tytanem.

Co prawda pierwsze jaskółki zapowiadające taki obrót rzeczy pojawiły się już w zwiastunie „Końca gry”, ale nie było pewności co do losu Shuri. Teraz wydaje się, że Marvel wyłożył kawę na ławę, a to spotkało się z krytyką ze strony fanów.

Przykładów podobnych wpisów jest sporo więcej, a wspólnym mianownikiem jest niezadowolenie. Jednak rozwścieczeni fani powinni być o tyle spokojni, że postać najpewniej wróci do świata żywych. „Koniec gry” pokaże ostateczną rozgrywkę z Thanosem, a herosi w ten czy w inny sposób zatriumfują.

Plakaty ujawniły również los innej postaci. Mowa o Walkirii z filmu „Thor: Ragnarok”.

Wraz z zakończeniem wymienionego dzieła i rozpoczęciu „Wojny bez granic” mogliśmy ujrzeć los Asgardczyków, którym udało się ujść z życiem po działaniach Heli. Niestety wielu z nich zginęło z ręki Thanosa, a wśród postaci z najbliższego otoczenia Thora zabrakło m.in. Walkirii oraz Korga. Wielu fanów zaczęło się zastanawiać, co wydarzyło się z postacią graną przez Tessę Thompson, ta co prawda twierdziła, że jej postać żyje, ale teraz mamy tego oficjalne potwierdzenie:

REKLAMA

Światowa premiera „Avengers: Koniec gry” została zaplanowana na 26 kwietnia.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA