REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

„Avengers: Koniec gry” z nostalgicznym zwiastunem. W materiale pokazano też mnóstwo nowych scen

„Avengers: Koniec gry” to dla wielu najważniejszy film tego roku. O produkcji wiemy coraz więcej, również dzięki oficjalnym materiałom od Marvela. Firma właśnie opublikowała świeży zwiastun, w którym nostalgia miesza się ze spoilerami.

14.03.2019
13:48
avengers: koniec gry zwiastun
REKLAMA
REKLAMA

Uwaga! Tekst zawiera spoilery dotyczące „Avengers: Koniec gry”.

Za nami już pierwsza duża premiera tego roku od Marvel Studios. Film „Kapitan Marvel” pobudził oczekiwania wielu fanów i dostarczył kilku informacji na temat 4. części sagi o Avengers. Nie da się jednak ukryć, że produkcja z Brie Larson w roli głównej to tylko przystawka przed ucztą w postaci „Avengers: Koniec gry”. Dzieło braci Russo właśnie doczekało się kolejnego pełnoprawnego zwiastuna.

Disney pierwszy zwiastun „Avengers: Endgame” opublikował jeszcze w grudniu zeszłego roku.

Później fani mogli się jeszcze cieszyć z wyemitowanego podczas Super Bowl spotu telewizyjnego. Za każdym razem twórcy trailerów postarali się, żeby fani otrzymali zupełnie nowe sceny i nie inaczej jest też tym razem. Choć materiał zaczyna się pokazaniem kilku archiwalnych momentów z poprzednich filmów MCU.

Avengers: Koniec gry zwiastun - co pokazano?

W zwiastunie słyszymy m.in. Iron Mana i Kapitana Amerykę, którzy wspominają swoje wcześniejsze przygody. Widzimy też najbliższych, których stracili po drodze. Na wszystkie sceny ze starych filmów nałożony został czarno-biały filtr, tak żeby nikt nie pomylił ich z oryginalnym materiałem. Szybko przechodzimy jednak do kolejnych scen z udziałem Ronina, Ant-Mana, Czarną Wdową o raz Thorem, który wciąż dzierży Stormbreaker.

Wideo skupia się na członkach Avengers, więc nawet na moment nie pojawia się w nim Thanos. W trailerze zostały jednak zaprezentowane fragmenty walki na nieznanej planecie lub księżycu. Na pewno wezmą w nich udział Rocket Raccoon, War Machine i Nebula. Co ciekawe, materiał wideo potwierdza też wcześniejsze spekulacje o nowych, białych kostiumach członków grupy. Czy to ostatni zwiastun, jaki otrzymamy do momentu premiery filmu? Wiele na to wskazuje, ale być może Marvel postanowi raz jeszcze zaskoczyć swoich fanów.

REKLAMA

Światowa premiera „Avengers: Koniec gry” została zaplanowana na 26 kwietnia.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA