REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Drużyna Avengers złożona z samych superbohaterek? Evangeline Lilly jest na tak

Marvel Cinematic Universe czekają poważne zmiany. Prawdopodobnie niedługo pożegnamy część postaci, przez co zmieni się kształt drużyny Avengers. Evangeline Lilly proponuje, by Disney stworzył film z ekipą składającą się wyłącznie z superbohaterek.

10.08.2018
9:36
Evangeline Lilly Osa Avengers złożone z kobiet
REKLAMA
REKLAMA

Po wydarzeniach z Wojny bez granic większość fanów MCU jest pewna, że część superbohaterów przyjdzie nam pożegnać na zawsze. I niekoniecznie chodzi o stosunkowo nowe postacie w uniwersum, ale o weteranów, występujących od I fazy cyklu. Już od jakiegoś czasu kolejne filmy skupiają się właśnie na świeżej krwi, której stara gwardia powoli przekazuje pałeczkę.

W samych Avengers coraz większą rolę odgrywają właśnie nowsze postacie. Teraz Evangeline Lilly, czyli marvelowska Osa, zaproponowała całkiem śmiały pomysł odnośnie przyszłego kształtu drużyny.

Evangeline Lilly chce filmu o Avengers składających się z samych kobiet.

W rozmowie z PopBuzz aktorka wyznała, że grana przez nią Osa mogłaby stanąć na czele takiej formacji. Szybko jednak zmieniła zdanie i stwierdziła, że lepiej do roli liderki Avengers nadawałaby się Captain Marvel. W dowodzeniu na pewno nie zaszkodziłyby moce Carol Danvers, dzięki którym będzie ona praktycznie najpotężniejszą bohaterką w MCU. Niewykluczone także, że to ona stanie się centralną postacią wśród superbohaterów . No i to ona ma tytuł kapitan, co też może nie być bez znaczenia.

Biorąc pod uwagę fakt, że kobiece postacie odgrywają coraz większe role w kinie superbohaterskim, to wizja pozbawionych mężczyzn Avengers wcale nie jest taka nierealna.

REKLAMA

Oprócz wspomnianych Captain Marvel i Osy mamy przecież także Czarną Wdowę, która od lat czeka na swój własny film, oraz Scarlet Witch. Do takiej ekipy dołączyć też może Gamora, Nebula czy Mantis, jeśli oczywiście te postacie przeżyją Avengers 4 oraz Strażników Galaktyki vol. 3. Podobnie jest w przypadku Okoye i Shuri, które poznaliśmy w Czarnej Panterze. Ewentualną formację mogłyby wspomagać Maria Hill, Janet van Dyne czy Pepper Potts, choć niekoniecznie jako aktywne członkinie Avengers.

Jeśli twórcy MCU na poważnie myślą o takim projekcie, to zdecydowanie mają w czym wybierać. O dostępności wszystkich wymienionych postaci przekonamy się jednak w przyszłym roku. 3 maja do kin trafi film Avengers 4, który powinnien przynieść fanom uniwersum mnóstwo odpowiedzi.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA