REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Został niecały miesiąc. Już teraz kupisz bilet na przedpremierowy seans Avengers: Wojna bez granic

Sieci Helios i Multikino ruszyły z przedsprzedażą biletów na bardzo wyczekiwany Avengers: Wojna bez granic. Już teraz można być pewnym, że film przyciągnie do kin ogromne rzesze widzów.

28.03.2018
16:09
avengers wojna bez granic trailer 2 nowe sceny 7
REKLAMA
REKLAMA

Na stronie głównej sieci kin Helios widnieje podkręcający atmosferę oczekiwania licznik, przypominający o zbliżającej się premierze filmu Avengers: Wojna bez granic. Helios i Multikino rozpoczęły przedsprzedaż biletów na seanse, pierwsze z nich odbędą się już 25 kwietnia tego roku. Oficjalna polska premiera zaplanowana jest na 26 kwietnia.

Multikino przedpremierowo, tj. 25 kwietnia, proponuje seanse w opcjach z napisami lub dubbingiem (2D), natomiast Helios w wersji z dubbingiem albo napisami, a w niektórych miastach również w opcji 3D z dubbingiem. W obu sieciach nie ma możliwości rezerwacji miejsc, bilet należy z góry zakupić. Od 26 kwietnia również kina sieci Multikino oferować będą seanse 3D z dubbingiem lub z napisami.

Avengers: Wojna bez granic  - gdzie obejrzeć przedpremierowo?

Film zobaczysz m.in. w:

Całkiem niedawno producenci zaprezentowali naszpikowany nowymi scenami drugi zwiastun filmu.

Kolejna koprodukcja Marvel Studios i Walt Disney Pictures to trzecia odsłona sagi. Całkiem niedawno producenci zaprezentowali naszpikowany nowymi scenami drugi zwiastun filmu. Ten rzuca sporo nowego światła na fabułę.

Dowiadujemy się między innymi o tym, że mieszkańcy Wakandy dołączą do członków ekipy Avengers, by walczyć z potężnym Thanosem, granym przez Josha Brolina. W zwiastunie Thanos rozgramia swoich wrogów z niezwykłą siłą.

Inna scena prezentuje żywiołową rozmowę Petera Quilla (Strażnicy Galaktyki) i Tony'ego Starka. Czeka nas nie tylko starcie sił dobra i zła, ale całkowicie odmiennych, piekielnie mocnych charakterów. Do premiery pozostało 28 dni.

REKLAMA

AKTUALIZACJA [30.03.2018]

Bilety na pokazy przedpremierowe pojawiły się także na stronie Cinema City. 25 kwietnia seanse można będzie obejrzeć między innymi w IMAXach w Warszawie, Krakowie czy Katowicach, jedynie w opcji 3D z napisami. Ze względu na duże zainteresowanie, nie ma możliwości rezerwacji biletów na ten dzień. Na stronie można również kupić bilety na kolejne dni, także w opcji 3D z dubbingiem.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA