REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Dzieje się
  3. Dramy

Aktywistka wtargnęła nago na scenę. Avril Lavigne ją przegoniła, ale nie możemy zacytować jej słów w tytule

Na tegorocznej edycji rozdania nagród muzycznych Juno interweniowała ochrona. Podczas gdy Avril Lavigne zapowiadała kolejnego artystę, na scenę wkroczyła półnaga aktywistka, która przez dobrych kilka sekund przechadzała się wokół piosenkarki. Zanim ochroniarze pojawili się na scenie, Avril w ostrych słowach zwróciła się do kobiety.

14.03.2023
13:57
avril lavigne nagrody juno
REKLAMA

Juno Awards, czyli Nagrody Juno, to coroczne wydarzenie, odbywające się zazwyczaj w Toronto, prowincji Ontario, na którym przyznawane są statuetki dla kanadyjskich i często zagranicznych artystów. Do tej pory uhonorowani zostali m.in. Celine Dion czy Bryan Adams, ale także Pink Floyd, Coldplay i Adele.

REKLAMA

W tym roku na gali triumfował The Weeknd - piosenkarz zdobył aż trzy nagrody w kategoriach Najlepszy artysta, singiel oraz album "Dawn FM". Oprócz niego statuetki zgarnęli Harry Styles, Michael Buble oraz Avril Lavigne, która wygrała w kategorii TikTok Juno Fan Choice, deklasując m.in. Shawna Mednesa i Lauren Spencer Smith. Podczas przemówienia piosenkarki doszło do incydentu, wskutek którego na scenie musiała interweniować ochrona.

Półnaga aktywistka wtargnęła na scenę podczas gali Juno

Gdy Avril Lavigne zapowiadała kolejnego artystę, na scenie pojawiła się półnaga kobieta, na której ciele znajdowały się napisy "Save the Greenbelt" i "Land Back". Jak podaje serwis CTV News, jej apel odnosił się do listopadowych regulacji rządu Ontario, które zakładały usunięcie ponad 7 tys. akrów chronionej ziemi Greenbelt w celu zaadaptowania ich pod zabudowę mieszkaniową, gdzie od 2025 roku miałoby powstać około 50 tys. domów, co spotkało się to z ostrą krytyką.

REKLAMA
Aktywistka topless wkroczyła na scenę podczas przemówienia Avril Lavigne

Zanim Avril Lavigne oraz ochrona zdecydowali się zaregować, sprawczyni zamieszania, jak gdyby nigdy nic, przechadzała się wolnym krokiem po scenie. Gdy ochrona w końcu postanowiła zainterweniować, obruszyła się również sama piosenkarka, która zwróciła się ostro, ale i z tłumionym śmiechem do kobiety: "wypie****aj, suko". Wydarzenie skomentowane zostało głównie pod względem tego, że ochrona nie zareagowała dość szybko, przez co zagrożenie mogło eskalować.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA