REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Baby wraca za kierownicę. Scenariusz do „Baby Driver 2” podobno jest już gotowy

Podczas niedawnej rozmowy z portalem MTV News Ansel Elgort zdradził, że widział już gotowy scenariusz do filmu „Baby Driver 2”.

30.07.2019
16:30
Baby Driver - kadr z filmu
REKLAMA
REKLAMA

Elgort wcielił się w główną rolę w filmie „Baby Driver” Edgara Wrighta z 2017 roku. Reżyser zajął się filmem po tym, jak w wyniku różnic artystycznych odszedł z produkcji „Ant-Mana”. Działanie jednak okazało się korzystne, gdyż film, który kosztował 34 mln zarobił na świecie ponad 220 mln dol., stając się najbardziej dochodowym obrazem w twórczości brytyjskiego reżysera.

Nic więc dziwnego, że wytwórnia TriStar Pictures chętnie zobaczyłaby sequel wspomnianego dzieła. W styczniu informowaliśmy, że powstała pierwsza wersja scenariusza. Teraz wygląda na to, że tekst jest już skończony.

Ansel Elgort w filmie Baby Driver

Nie wiadomo jednak, kiedy film mógłby rozpocząć produkcję, gdyż Edgar Wright zajęty jest teraz pracą nad innym projektem - filmem zatytułowanym „Last Night in Soho”, rozgrywającym się w centrum Londynu. Ma być to thriller psychologiczny, z elementami horroru, a scenariusz powstał we współpracy ze scenarzystką Krysty Wilson-Cairns, która pracowała wcześniej przy serialu „Penny Dreadful”. W obsadzie znaleźli się Matt Smith, Anya Taylor-Joy i Thomasin McKenzie.

REKLAMA

Ansel Elgort jest natomiast zajęty pracą na planie „West Side Story” Stevena Spielberga, nowej wersji słynnego musicalu, która ma trafić do kin pod koniec roku. Wszystko wskazuje więc na to, że prace na planie „Baby Driver 2” mogłyby ruszyć dopiero pod koniec roku lub na początku przyszłego. Dobrze jednak wiedzieć, że będziemy mogli zobaczyć dalszy los bohaterów.

Film „Baby Driver” można obejrzeć na platformie Netflix.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA