REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. TV
  3. Filmy /
  4. VOD

HBO GO znów rozpieszcza swoich fanów weekendową premierą. Od dziś w serwisie „Bad Boys for Life”

„Bad Boys for Life” to jeden z najbardziej dochodowych filmów 2020 roku. Ale jeżeli ktoś nie miał wcześniej okazji zobaczyć najnowszej części produkcji z Willem Smithem i Martinem Lawrencem na dużym ekranie, pojawiła się idealna okazja do nadrobienia zaległości. Film dołączył dzisiaj do biblioteki HBO GO. Zostanie też pokazany w telewizji.

27.09.2020
11:30
bad boys for life hbo go
REKLAMA
REKLAMA

Początek serii „Bad Boys” przypada na 1995 roku, gdy do kin trafiła premierowa część pod dokładnie takim tytułem i z miejsca stała się hitem. Świat po raz pierwszy usłyszał wtedy o takim reżyserze jak Michael Bay, czyli jednej z najbardziej kontrowersyjnych postaci w całym Hollywood. Zainteresowanie jego usługami było zresztą w tamtym okresie tak wysokie, że fani oryginalnego „Bad Boys” na sequel musieli poczekać aż osiem lat.

A przecież kolejny powrót zaplanowany na 2020 rok następował po jeszcze dłuższym oczekiwaniu. Co prowokowało wielu ekspertów do prognozowania przeciętnych wyników finansowych „Bad Boys for Life”. Te pesymistyczne opinie ostatecznie się nie sprawdziły. Film w reżyserii duetu Adil El Arbi/Bilall Fallah trafił do kin jeszcze przed wybuchem pandemii koronawirusa i wykorzystał swój potencjał w pełni. Na obecną chwilę może się więc pochwalić zarobkiem w wysokości 426 mln dol. w globalnym box office.

Kolejne pieniądze „Bad Boys for Life” zarobią dzięki premierom w telewizji i na VOD. Produkcja właśnie dołączyła do biblioteki HBO GO.

Fabuła 3. części koncentruje się na rywalizacji między policjantem Mike'em Lowry'em (w tej roli Will Smith) a członkami meksykańskiego kartelu, którego kiedyś był członkiem. Nad słynnym gliniarzem z Miami wisi teraz wyrok śmierci, który wiele zmieni także w relacji między Lowrym a jego partnerem (granym przez Martina Lawrence'a).

Film „Bad Boys for Life” doczekał się w zdecydowanej większości entuzjastycznych recenzji, które zachwalały chemię między dwójką aktorów, doskonały humor i ciekawszy niż dotychczas scenariusz. Można było odnieść wrażenie, że serii wyszło na zdrowie przeniesienie Michaela Baya do roli stricte producenckiej. Dzięki czemu zbudowanie nowej historii o Mike'u i Marcusie przeszło w bardziej kompetentne ręce. Wyczerpującą recenzję produkcji znajdziecie również na Rozrywka.Blog.

REKLAMA

Film „Bad Boys for Life” obejrzycie dzisiaj także na HBO. Początek o 20:10.

Nie przegap nowych tekstów. Obserwuj serwis Rozrywka.Blog w Google News.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA