REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Meryl Streep i Nicole Kidman idą na „Bal”. Netflix pokazał zwiastun adaptacji musicalu

Netflix pokazał zwiastun adaptacji nominowanego do nagrody Tony broadwayowskiego musicalu. W filmie „Bal” występują m.in. Meryl Streep i Nicole Kidman.

26.11.2020
16:38
bal Netflix zwiastun premiera musical
REKLAMA
REKLAMA

„Każdy zasługuje na dobrą zabawę” — takie hasło towarzyszy polskiemu zwiastunowi najnowszej produkcji Netfliksa pt. „Bal”. Adaptacja broadwayowskiego musicalu opowiada o nastoletniej Emmie Nolan (debiutująca Jo Ellen Pellman) z niewielkiej miejscowości w stanie Indiana, która pragnie pójść na szkolny bal w towarzystwie swojej dziewczyny Alyssy (Ariana DeBose). Niestety, mimo zielonego światła ze strony dyrekcji, rada rodziców i nauczycieli nie godzi się na to.

Streep i Kidman w obronie dyskryminowanych nastolatek

Wtedy, z dość nieoczekiwaną pomocą nastolatkom przychodzi para nieco wyblakłych, ale nadal ambitnych gwiazd nowojorskiej sceny teatralnej: Dee Dee Allen (Meryl Streep) i Barry Glickman (James Corden) po tym, jak ostatnia produkcja z ich udziałem poniosła fiasko, widzą w historii Emmy i Alyssy potencjał do odbudowania swoich nadwątlonych wizerunków.

W tym celu aktorzy wyruszają na pomoc dziewczynom w towarzystwie pary innych szukających swojej drogi artystów — Angie (Nicole Kidman) i Trentem (Andrew Rannells). Kiedy na jaw wychodzą ich egoistyczne pobudki, wszystko zaczyna się sypać. Wtedy cała czwórka staje na głowie, aby Emma tego wyjątkowego wieczoru mogła być w pełni sobą.

„Bal”: zwiastun i data premiery

Film „Bal” w reżyserii Ryana Murphy’ego to nakręcona z rozmachem adaptacja nominowanego do nagrody Tony broadwayowskiego musicalu. Autorami scenariusza są Bob Martin i Chad Beguelin. Dziś Netflix opublikował zwiastun filmu. „Bal” będzie dostępny w serwisie od 11 grudnia 2020 roku.

REKLAMA

*Zdjęcie główne: MELINDA SUE GORDON/NETFLIX

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA