REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy
  3. Dzieje się

"Barbie" i "Oppenheimer" to najgorętsze filmy tego lata. Oto najlepsze memy #Barbenheimer

"Barbie" i "Oppenheimer" to długo wyczekiwane premiery roku, które trafią do polskich kin w ten sam dzień, czyli 21 lipca. Choć są zupełnie różne od siebie, wywołują ogromną ekscytację wśród fanów. Widzowie już kupują bilety na obie produkcje, aby szybko obejrzeć, jedna po drugiej. Tymczasem sieć zalała fala zabawnych memów z hasztagiem #Barbenheimer". Oto one.

20.07.2023
13:51
Barbenheimer, najlepsze memy
REKLAMA

"Barbie" i "Oppenheimer" to zdecydowanie dwa największe hity filmowe tego lata. Mimo że tematycznie są od siebie bardzo, ale to bardzo różne, bo "Barbie" to przecież historia o kryzysie egzystencjalnym najpopularniejszej lalki świata, natomiast "Oppenheimer" kreśli historię amerykańskiego naukowca  J. Roberta Oppenheimera i jego roli w stworzeniu bomby atomowej.

REKLAMA

"Barbie" i "Oppenheimer" to największe hity filmowe tego lata. Fani tworzą zabawne memy.

Fani chcą obejrzeć jednak oba filmy, które są przecież najbardziej wyczekiwanymi premierami tego roku. Internauci nie byliby sobą, gdyby w związku z niesamowitą popularnością obu produkcji nie pożartowali. Stworzyli więc hasztag #Barbenheimer i zalali internet zabawnymi filmami, łącząc ze sobą obrazki z obu filmów. Trzeba przyznać, że niektóre są bardzo zabawne, a kreatywność fanów kina nie zna granic.

Przypomnijmy szybko, że "Barbie" to obraz w reżyserii Grety Gerwig. W roli głównej najpopularniejszej lalki na świecie wcieliła się Margot Robbie, natomiast rola Kena należy do Ryana Goslinga. Z kolei "Oppenheimer"" to film w reżyserii Christophera Nolana z iście gwiazdorską obsadą w składzie: Cillian Murphy, Emily Blunt, Matt Damon, Robert Downey Jr. Florence Pugh oraz Gary Oldman. Oto najlepsze memy Barbenheimer, które pojawiły się w ostatnim czasie na Twitterze, Instagramie oraz TikToku.

Screen/ Twitter AB George
Screen Twitter/ Mack
@quemuseo

El “meme” del #barbenheimer que estabinspirado en la portada de Wish You Were Here, de Pink Floyd, es mucho más épico de lo que parece. - - - #arte #historiadelarte #historia #skeptiktokers🧠 #barbie #oppenheimer #cine

♬ original sound - Ab🏛
Screen Twitter abcdefghi8k
REKLAMA
Screen Twitter Metro Vision

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA