REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

"Bates Motel" przedłużony o 2 sezony. Poznamy jeszcze wiele historii sprzed "Psychozy"

Ten koszmar dla mieszkańców miasteczka White Pine Bay tak szybko się nie skończy. Norman Bates spotka jeszcze na pewno na swojej drodze młode kobiety, które będzie musiał doprowadzić to porządku. Na to wszystko będzie miał jeszcze co najmniej 2 sezony, bo stacja A&E zamówiła własnie czwartą i piątą serię "Bates Motel".

16.06.2015
9:18
"Bates Motel" przedłużony o 2 sezony
REKLAMA
REKLAMA

Każdy z sezonów liczyć będzie 10 odcinków, więc przed nami jeszcze co przynajmniej 20 tygodni z Normanem i Normą Bates. Ostatni, trzeci sezon, na antenie pojawił się w marcu tego roku, a zakończył w maju. Seria trzymała poziom i mimo początkowych obaw, że wszystko staje się coraz bardziej przewidywalne, twórcy potrafili - w miarę rozwijania się akcji - zaskoczyć widzów.

REKLAMA
bates motel 1

Czwarty sezon "Bates Motel" nie pojawi się pewnie wcześniej niż na wiosnę roku 2016. Czy Norman w końcu pójdzie siedzieć bądź w jakiś inny sposób zapłaci za swoje grzeszki? Czy ktoś w końcu podda go wnikliwym badaniom? Na razie nie wiadomo, na czym skupiać ma się fabuła najbliższej serii, ale wnioskując po ostatnich odcinkach, możliwe, że plany o przeniesieniu Normana do zakładu zamkniętego są bliższe niż wskazują na to finanse jego matki, Normy.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA