Norman powinien w końcu iść siedzieć. 3 sezon "Bates motel" dobiegł końca
Choć trzeci sezon "Bates motel" ostatnio pozytywnie mnie zaskoczył, finałowy odcinek i ten poprzedni wywołały we mnie mieszane uczucia. Po kolejnych ekscesach i konfliktach Normana z jego matką, które są coraz ostrzejsze, trzeba stwierdzić jedno - Norman w końcu powinien iść siedzieć. I dostać porządną nauczkę.

REKLAMA
