REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Muzyka

Chcecie przesłuchać ścieżkę dźwiękową do Batman: Arkham Knight? OST już na Spotify

"Batman: Arkham Knight" znajduje się już na sklepowych półkach i może w nią zagrać każdy polski gracz. Nie trzeba jednak wydawać żadnych pieniędzy, aby chociaż na chwilę przenieść się do ponurego Gotham i poczuć odpowiedni klimat.

24.06.2015
10:18
Batman: Arkham Knight - ścieżka dźwiękowa już na Spotify
REKLAMA

Ścieżka dźwiękowa do gry „Batman: Arkham Knight” wylądowała w bibliotekach części z czołowych platform strumieniujących muzykę. Trwające 67 minut OST można przesłuchać między innymi na Spotify oraz WiMP-ie, do czego gorąca zachęcam. Chociaż sam położę ręce na grze dopiero wieczorem, już teraz zanurzam się w ponury świat z serii Arkham.

REKLAMA

Za „Batman: Arkham Knight - Original Video Game Score, Vol. 1” odpowiada doskonale znany fanom Nick Arundel.

Muzyk pracował nad ścieżką dźwiękową do każdej z gier akcji pod szyldem Arkham. W tym mojej ulubionej, pochodzącej prosto z „Arkham City”. Tym razem Arundelowi towarzyszy kompozytor David Buckley. Co za tym idzie, możemy spodziewać się nowych inspiracji i brzmień, które będą towarzyszyć graczom podczas zabawy.

REKLAMA

Po pierwszym odsłuchu jestem zdecydowanie na tak. Chociaż moim zdaniem ścieżka dźwiękowa do „Arkham Knight” nie jest w stanie zagrozić tej do „Arkham City”, na pewno stanowi doskonałe uzupełnienie interaktywnej produkcji. Nie mogę się doczekać, kiedy rozsiądę się wygodnie w fotelu, położę ręce na kontrolerze i rozpocznę swoją kolejną przygodę w Gotham. Szkoda tylko, że to ostatnia gra z Batmanem od Rocksteady.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA