REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Mroczny Rycerz jednak dostanie Batmobil w nowym filmie. Reżyser „The Batman” chwali się zdjęciami maszyny

Reżyser Matt Reeves systematycznie publikuje nowe materiały z planu swojego nowego filmu poświęconego życiu młodego Bruce'a Wayne'a. W ostatnich tygodniach spekulowano, że Mroczny Rycerz nie będzie mieć wielu gadżetów znanych z ostatnich filmów. A jednak nowe zdjęcia pokazują słynny Batmobil.

04.03.2020
21:15
batman batmobil
REKLAMA
REKLAMA

Wytwórnia Warner Bros. i wydawnictwo DC mogą ochoczo ogłosić zeszły rok spektakularnym sukcesem. Właściwie każda komiksowa adaptacja przygotowana na 2019 rok przez obie firmy okazała się sukcesem. Największym był oczywiście „Joker”, który może się od niedawna pochwalić dwoma Oscarami. Czas nie stoi jednak w miejscu, a kolejne postaci uniwersum DC wciąż czekają na przeniesienie na duży ekran.

Szybko okazało się zresztą, że powtórzenie tak fenomenalnego roku będzie ekstremalnie trudne. Pokazały to duże problemy filmu „Ptaki Nocy (i fantastyczna emancypacja pewnej Harley Quinn)”, który nie przyciągnął do kin zadowalającej liczby widzów. Niewiele pomogła mu nawet późniejsza zmiana tytułu na „Harley Quinn: Ptaki Nocy”. Na swoje szczęście DC i Warner Bros. wśród nadchodzących w następnych dwóch latach tytułów mają więcej niż jednego asa.

Wielkie oczekiwania towarzyszą filmowi „The Batman” Matta Reevesa. Reżyser pochwalił się właśnie zdjęciami Batmobila i Bruce'a Wayne'a w pełnym kostiumie.

Nowy Batmobil bardziej niż mini-czołgi z trylogii Christophera Nolana oraz „Batman v Superman” przypomina uwspółcześnioną wersję samochodu z „Batmana” Tima Burtona i popularnej animowanej serii. Na trzech zaprezentowanych fotografiach widzimy sportową maszynę o opływowych kształtach, która jest w dodatku wyposażona w silnik potężnych rozmiarów. Nic nie wskazuje na to, żeby ten Batmobil był wyposażony w niezwykłe gadżety czy ultranowoczesną technologię. Zdaje się to potwierdzać dotychczasowe doniesienia, że „The Batman” będzie opowiadał o początkowym okresie kariery Mrocznego Rycerza i skupi się na bardziej detektywistycznej i bliższej realnym zagrożeniom stronie jego działalności.

REKLAMA

Co ciekawe, na pokazanych przez Reevesa fotografiach widać także Roberta Pattinsona w pełnym kostiumie.Wcześniej nową wersję Batmana widzieliśmy tylko na zbliżeniu w oficjalnym teaserze oraz na kilku wyciekłych zdjęciach z planu. Warto zwrócić uwagę na ciekawy krój peleryny, a także zupełnie odświeżony pas. Trzeba przyznać, że kolejna wersja Gotham robi olbrzymie wrażenie oryginalną i nietypową atmosferą. Fani Batmana z pewnością już nie mogą się doczekać kolejnych materiałów.

„The Batman” trafi do kin 25 czerwca 2021 roku.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA