REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Nowy zwiastun "Batman v Superman" jest mocny, ale budzi pewne obawy

Na Comic-Conie zaprezentowano nowy, ponad trzyminutowy zwiastun filmu "Batman v Superman: Świt sprawiedliwości". Z jednej strony obiecuje on znakomite widowisko, ale z drugiej - rodzi nieco niepokoju, czy aby twórcy nie przedobrzą.

12.07.2015
9:30
Nowy zwiastun "Batman v Superman" jest mocny, ale budzi pewne obawy
REKLAMA
REKLAMA

Przyznaję - gdyby każdą ze scen z tego zwiastuna pokazać oddzielnie, robiłyby świetne wrażenie. Są mroczne, efektowne i intrygujące. Jednakże zmontowane razem, wydają się dość chaotyczne. Nagromadzenie wielu wątków i postaci może nie wyjść filmowi na dobre. Superman, Batman, Wonder Woman, Lex Luthor... W "Avengersach" się to udało, ale to będzie przecież historia zupełnie innego kalibru. Oczywiście trudno to oceniać na podstawie samego zwiastuna, który generalnie nastraja bardzo pozytywnie i wypada zdecydowanie lepiej od tego, który mogliśmy obejrzeć w kwietniu. Miejmy więc nadzieję, że będzie to bardziej udane widowisko niż "Człowiek ze stali" i nie powieli jego błędów.

REKLAMA

„Batman V Superman: Świt sprawiedliwości” wejdzie do kin 23 marca 2016 roku. Jego reżyserem jest Zack Snyder, a za scenariusz odpowiedzialni są Chris Terrio oraz David S. Goyer. W obsadzie znajdą się między innymi Henry Cavill, Ben Affleck, Amy Adams, Laurence Fishburne, Gal Gadot, Diane Lane, Jeremy Irons, Holly Hunter i Jason Momoa.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA