REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Pełny zwiastun "Batman V Superman: Dawn Of Justice" wyciekł do Sieci

Choć oficjalnie pierwszy zwiastun "Batman V Superman: Dawn Of Justice" swoją premierę będzie miał w wybranych kinach w USA dopiero w poniedziałek, już dziś możecie go zobaczyć w Sieci. Problem w tym, że nie został on udostępniony oficjalnie, zatem nie powala jakością, a Warner Bros. prawdopodobnie zaraz weźmie się za usuwanie go z Internetu.

17.04.2015
8:53
Pełny zwiastun Batman V Superman: Dawn Of Justice wyciekł do Sieci
REKLAMA
REKLAMA

Zwiastun zdradza może nieco więcej niż udostępniony wczoraj przez Zacka Snydera teaser, gdzie zaprezentowane zostały jedynie puste kostiumy Supermana i Batmana, ale jeżeli ktoś liczy, że pozna dzięki niemu nowe szczegóły dotyczące fabuły filmu, to cóż - jeszcze nie teraz. Można co prawda - jeśli się dobrze przyjrzeć - zobaczyć kilka ciekawych obrazków, ale niewiele ponadto. W wersji optymistycznej na zwiastun "Batman V Superman: Dawn Of Justice" w wysokiej rozdzielczości będziemy musieli poczekać do poniedziałku, 16 kwietnia. W wersji pesymistycznej, Warner Bros. udostępni go dopiero 1 maja. Oczywiście biorąc pod uwagę dzisiejszy wyciek, możliwe jest także, że wyląduje on w Sieci jeszcze dziś.

REKLAMA

Aktualizacja: Warner Bros. oficjalnie udostępniło zwiastun jeszcze 17.04.

"Batman V Superman: Dawn Of Justice" wejdzie do kin 23 marca 2016 roku. Jego reżyserem jest Zack Snyder, a za scenariusz odpowiedzialni są Chris Terrio oraz David S. Goyer. W obsadzie znajdą się między innymi Henry Cavill, Ben Affleck, Amy Adams, Laurence Fishburne, Gal Gadot, Diane Lane, Jeremy Irons, Holly Hunter i Jason Momoa.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA