REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Batman Zacka Snydera będzie potężnym skurczybykiem

Fani Batmana mogli od dawna przypuszczać, że Mroczny Rycerz w "Batman v Superman: Dawn of Justice" będzie odziany w zbroję. Zwiastun pokazany uczestnikom tegorocznego Comic-Conu w San Diego potwierdzał tę informację. Mniej więcej można było sobie wyobrażać, jak będzie wyglądał Gacek w walce z Supermanem, ponieważ Snyder czerpał swoje inspiracje z komiksu Millera "The Dark Knight Returns". Teraz możemy mieć trochę pełniejszy obraz tego, w czym Mroczny Rycerz (Ben Affleck) pokaże się na ekranie.

28.10.2014
9:36
Batman Zacka Snydera będzie potężnym skurczybykiem
REKLAMA

REKLAMA

Według serwisu Batman-News, Mroczny Rycerz w swojej szafie będzie mieć dwa "wdzianka". Jedno normalne, które widzieliśmy wcześniej na udostępnionych przez Snyder zdjęciach i zbroję, przygotowaną specjalnie do walki z Człowiekiem ze stali. Pancerz Batmana ma być pokryty kryptonitem i posiadać wyrzutnie rakiet... Cóż, kto bogatemu zabroni? Batman ma podobno również posiadać nie jeden, a dwa Batpojazdy, z których ten drugi (Batplane?) może latać.

REKLAMA

Wygląda więc na to, że zapowiada się porządna walka między Clarkiem Kentem a Brucem Waynem. W przeciwieństwie jednak do komiksowej wersji, Snyder będzie musiał poradzić sobie inaczej z użyciem przez Batmana kryptonitu. Zamiast polegać na kryptonitowej strzale wystrzelonej przez Olivera Queena (aka Arrow), wzbogacił tym śmiercionośnym (dla Supermana) pierwiastkiem strój Batmana. Podobno Wayne ma zdobyć swoją tajną broń z placówki Lexcorp (firmy Lexa Luthora), do której się włamuje. Najwidoczniej Snyder wprowadzi do swojego "Batman v Superman: Dawn of Justice" znacznie więcej z komiksu Millera, niż mogliśmy się spodziewać. Kto wie, może i plotki na temat Robina w kobiecej wersji też niedługo okażą się prawdą.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA