REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Dzieje się

Beata Tadla na zdjęciu sprzed 30 lat. Dziennikarka podzieliła się osobistym wpisem z okazji Dnia Kobiet

Beata Tadla lubi dzielić się ze swoimi fanami codziennością na Instagramie. Tym razem dziennikarka opublikowała na profilu zdjęcie sprzed 30 lat i uzewnętrzniła się w osobistym wpisie. Tadla podzieliła się też pewną radą, z której mogą skorzystać wszystkie młode osoby wchodzące w dorosłość.

08.03.2023
10:50
Beata Tadla
REKLAMA

Beatę Tadlę obserwuje na Instagramie ponad 70 tysięcy osób. Dziennikarka chętnie dzieli się ze swoimi followersami codziennością, migawkami z pracy oraz ujęciami z podróży. Z okazji Dnia Kobiet Tadla opublikowała zdjęcie sprzed 30 lat. Dziennikarka ma na nim dopiero 18 lat i wchodzi w dorosłość. Tadla podzieliła się radą, którą dałaby młodej sobie. Skorzystać mogą z niej wszystkie kobiety i osoby wchodzące w dorosłość.

REKLAMA

Beata Tadla podzieliła się fotografią z przeszłości. Ma na niej 18 lat.

Co powiedziałabym sobie osiemnastoletniej, gdybym miała dla siebie tylko jedną radę Jedna to mało, bo (patrząc na fotkę z 1993) powiedziałabym przede wszystkim: uśmiechaj się częściej, dziewczyno. A serio: NIE BÓJ SIĘ. Nie bój się zmian, ludzi, świata. Nie bój się popełniania błędów - będą tylko twoje i tylko ty będziesz z nich wyciągać wnioski. Nie bój się pożegnań z tymi, z którymi ci (już) nie po drodze. Nie bój się wyrażać emocji, prawdy, nie bój się mówić NIE. Nie bój się macierzyństwa. Nie bój się kochać. Nie bój się siebie - masz wspaniałe cechy, wokół których zbudujesz swoją siłę. I nie bój się lęku. Łatwo nie będzie, ale przyjdzie nagroda. Trzydzieści lat później powiesz sobie, że niczego nie żałujesz, kochasz i jesteś kochana, silna, szczęśliwa, bardzo zadowolona ze swojego życia. I, że wiele jeszcze przed tobą, dziewczyno- podsumowała Tadla.

REKLAMA

Fani chwalą dziennikarkę za mądry wpis. "Piękny, mądry wpis - pięknej, mądrej kobiety"

Pod ujęciami przedstawiającymi Beatę Tadlę z przeszłości oraz jej aktualnym zdjęciem posypało się mnóstwo ciepłych komentarzy fanów. Dla pani czas się zatrzymał, Piękny, mądry wpis — pięknej, mądrej kobiety - pisali wielbiciele gwiazdy, chwaląc ją za mądre życzenia z okazji Dnia Kobiet.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA