REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy /
  3. VOD
  4. Netflix /

Netflix pokazał zdjęcia z nowego filmu Roberta Rodrigueza. Premiera „Będziemy bohaterami” już w styczniu

Na początku przyszłego roku pojawi się nowy film Roberta Rodrigueza. Z okazji zbliżającej się premiery „Będziemy bohaterami”, Netflix udostępnił pierwsze zdjęcia z nadchodzącej produkcji.

13.11.2020
13:52
Netflix badzmy bohaterami zdjecia premiera robert rodriguez
REKLAMA
REKLAMA

Dziękujemy, że wpadłeś/-aś do nas poczytać o filmach i serialach. Pamiętaj, że możesz znaleźć nas, wpisując adres rozrywka.blog.

Robert Rodriguez to twórca o bardzo szerokich horyzontach. Z jednej strony jest w stanie zaserwować widzom pastisze kina eksploatacji (dyptyk „Grindhouse” z Quentinem Tarantino, „Maczeta”), z drugiej dobrze czuje się w klimatach akcji i science fiction („Alita: Battle Angel”), a z trzeciej odnajduje się również w produkcjach skierowanych do młodszych odbiorców (seria „Mali agenci”). Dla Netfliksa przygotowuje film utrzymany w ostatnich wspomnianych klimatach.

Pierwsze zdjęcia z filmu Roberta Rodrigueza dla Netfliksa

„Będziemy bohaterami” to familijny film przygodowy, który ma pojawić się na Netfliksie już 1 stycznia 2021 roku. Z okazji zbliżającej się premiery, platforma postanowiła udostępnić pierwsze zdjęcia.

Będziemy bohaterami/Netflix class="wp-image-461773"
Będziemy bohaterami/Netflix

Produkcja nawiązuje do współczesnych filmów superbohaterskich. Opowieść rozpoczyna się, kiedy ziemscy superbohaterowie zostają porwani przez kosmicznych najeźdźców. Herosów uratować mogą jedynie ich dzieci, które będą musiały nauczyć się współpracować. „Będziemy bohaterami” zostało pomyślane jako samodzielny sequel „Rekina i Lavy: Przygody w 3D”. Za scenariusz i reżyserię odpowiada Robert Rodriguez.

Bądźmy bohaterami/Netflix class="wp-image-461776"
Będziemy bohaterami/Netflix

W filmie występują: YaYa Gosselin, Pedro Pascal, Priyanka Chopra Jonas, Christian Slater, Boyd Holbrook, Christopher McDonald, Adriana Barraza, Vivien Blair, Isaiah Russell-Bailey, Akira Akbar, Lyon Daniels, Nathan Blair, Lotus Blossom, Hala Finley, Andy Walken, Dylan Henry Lau, Andrew Diaz, Taylor Dooley, Sung Kang, Haley Reinhart, J. Quinton Johnson, Brittany Perry-Russell, Brently Heilbron i JJ Dashnaw.

REKLAMA
Bądźmy bohaterami/Netflix class="wp-image-461779"
Będziemy bohaterami/Netflix

Premiera „Będziemy bohaterami” już 1 stycznia 2021 roku na platformie Netflix.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA