REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Dzieci superbohaterów ratują rodziców w zwiastunie „Będziemy bohaterami”. Film Roberta Rodrigueza w styczniu na Netfliksie

Netflix znalazł nam zajęcie na Nowy Rok. Na platformie pojawi się bowiem nowy film Roberta Rodrigueza. Tymczasem, aby podgrzać atmosferę przed premierą, serwis udostępnił pierwszy zwiastun produkcji zatytułowanej „Będziemy bohaterami”.

04.12.2020
18:29
bedziemy bohaterami netflix trailer
REKLAMA
REKLAMA

Robert Rodriguez jest reżyserem wszechstronnym. Odnajduje się zarówno w produkcjach dla dorosłych widzów („Maczeta”), jak i tytułach skierowanych do o wiele młodszej publiczności („Mali agenci”). Do tej ostatniej grupy będzie też należał film, który już za niecały miesiąc trafi na platformę Netflix. „Będziemy bohaterami” to familijny film przygodowy z superbohaterami w rolach głównych.  A właściwie z dziećmi superbohaterów. W oficjalnym streszczeniu fabuły czytamy:

Kiedy ziemscy superbohaterowie zostają porwani przez najeźdźców z kosmosu, ich dzieci zostają natychmiast zabrane do bezpiecznej rządowej bazy. Jednak błyskotliwa młoda nastolatka Missy Moreno (Yaya Gosselin) nie poprzestanie na niczym, by uratować swojego tatę superbohatera, Marcusa Moreno (Pedro Pascal). Missy przekonuje pozostałe superdzieciaki do wymknięcia się spod opieki tajemniczej rządowej opiekunki, panny Granady (Priyanka Chopra Jonas), i ratowania swoich rodziców na własną rękę. Robiąc użytek ze swoich indywidualnych mocy — między innymi elastyczności, kontrolowania czasu czy przewidywania przyszłości — dzieci tworzą własny zespół superbohaterów.

Zwiastun „Będziemy bohaterami” — filmu Roberta Rodrigueza dla Netfliksa

W zeszłym miesiącu Netflix udostępnił pierwsze zdjęcia z nadchodzącej produkcji, a teraz, aby podgrzać atmosferę przed premierą, platforma wypuściła jej zwiastun:

Zauważyliście kogoś znajomego? W zwiastunie pojawiają się na krótką chwilę (ale zostają też wspomnieni w dialogach) Rekin i Lava, czyli bohaterowie jednego z wcześniejszych filmów Roberta Rodrigueza „Rekin i Lava: Przygoda w 3D”. Tym razem są już jednak starsi. Nie spodziewajcie się też, że „Będziemy bohaterami” jest kontynuacją wspomnianej produkcji. Fabuła rozgrywa się po prostu w tym samym uniwersum.

W roli Lavy ponownie zobaczymy Taylor Dooley. Prócz niej na ekranie pojawią się również m.in. YaYa Gosselin, Pedro Pascal, Priyanka Chopra Jonas oraz Christian Slater.

REKLAMA

Premiera „Będziemy bohaterami” już 1 stycznia 2021 roku na platformie Netflix.

Nie przegap nowych tekstów. Obserwuj serwis Rozrywka.Blog w Google News. 

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA