REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Byliśmy na planie serialu Belfer. Tak powstaje 2 sezon!

Czekacie na 2 sezon Belfra? Jasne, że czekacie! Ja z niecierpliwością czekam, co też twórcy zaserwują nam w nowych odcinkach. Kilka dni temu miałam okazję gościć na pierwszym dniu zdjęciowym produkcji i porozmawiać z aktorami, którzy dołączyli do obsady serialu.

07.04.2017
17:40
Byliśmy na planie 2 sezonu serialu Belfer
REKLAMA
REKLAMA

Akcja nowego sezonu serialu Belfer będzie rozgrywać się we Wrocławiu. W tamtejszym prywatnym liceum dochodzi do zaginięć nastolatków. Sprawę, pozostając incognito, ma badać Paweł Zawadzki, czyli tytułowy Belfer, w którego ponownie wcieli Maciej Stuhr.

W obsadzie 2 sezonu znalazły się nowe twarze, m. in. Eliza Reycembel, znana z takich filmów jak Obietnica, Carte Blanche czy Niewinne i Michalina Łabacz, która wcieliła się w główną bohaterkę w filmie Wołyń w reżyserii Wojtka Smarzowskiego.

Wizyta na planie serialu Belfer class="wp-image-83124"

Będąc na planie, udało nam się porozmawiać z dwiema aktorkami oraz zobaczyć, jak pracuje ekipa. Efekty możecie zobaczyć poniżej.

Na stołku reżyserskim zasiadło dwóch nowych twórców. 2 sezon Belfra kręcą Krzysztof Łukaszewicz, mający na swoim koncie takie filmy jak Lincz czy Karbala i Maciej Bochniak, reżyser Disco Polo. Autorami scenariusza są Jakub Żulczyk, Monika Powalisz, Bartosz Ignaciuk i Wojciech Bockenheim. Dwóch pierwszych twórców odpowiada za pierwszy sezon produkcji.

REKLAMA
Plan Belfra class="wp-image-83125"

Nowe odcinki Belfra swoją premierę będą miały jesienią tego roku w stacji Canal +.

REKLAMA
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA