REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Mordercza gra i Belfer. Mamy oficjalny zwiastun 2. sezonu serialu

Jeszcze tylko trochę ponad miesiąc i doczekamy się pierwszego odcinku 2. sezonu serialu Belfer. Canal Plus nie daje nam zapomnieć o swojej świetnej produkcji. Stacja opublikowała właśnie pełną zapowiedź nowej serii, w której wraz z Pawłem Zawadzkim przeniesiemy się do Wrocławia.

15.09.2017
16:20
Belfer 2 sezon
REKLAMA
REKLAMA

W 2. sezonie Belfra przeniesiemy się do Wrocławia. Paweł Zawadzki, nauczyciel polskiego, w którego w serialu wciela się Maciej Stuhr, pracuje incognito. Mężczyzna zatrudnia się w jednym z liceów, by zbadać sprawę zaginięć nastolatków. To umowa wiązana - Zawadzki nie ma wyjścia i musi spełnić misję, inaczej za ostatnie wydarzenia, które miały miejsce w Dobrowicach, trafiłby do więzienia. Poszukiwanie prawdy oznacza jednak niebezpieczeństwo. Czy Zawadzki dowie się, kto stoi za zniknięciami? W tym celu będzie musiał zbliżyć się do szkolnej młodzieży i poznać jej sekrety. A tych jest całkiem sporo...

Na srebrnym ekranie oprócz Macieja Stuhra zobaczymy inne polskie gwiazdy. W serialu wystąpią m. in. Eliza Rycembel, Zofia Wichłacz, Michalina Łabacz, Agnieszka Konieczna czy Mirosław Haniszewski.

Więcej informacji o serialu znajduje się na specjalnej stronie produkcji. Od 17 września Canal Plus zaplanował także maraton 1. sezonu Belfra. Serial można też obejrzeć na platformie nc+ GO.

REKLAMA

Belfer 2 sezon - kiedy premiera?

Premiera 2. sezonu Belfra już 22 października tego roku w Canal Plus.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA