REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

"Belfer" - powstanie serial według pomysłu Jakuba Żulczyka. Maciej Stuhr w roli głównej

Ruszyły zdjęcia do produkcji "Belfer" - serialu kryminalnego realizowanego dla telewizji Canal+ według pomysłu Moniki Powalisz i Jakuba Żulczyka.

14.07.2015
9:52
"Belfer" - powstanie serial według pomysłu Jakuba Żulczyka. Maciej Stuhr w roli głównej
REKLAMA
REKLAMA

Jak poinformowała wyborcza.pl, "Belfer" będzie składał się z dziesięciu odcinków, a jego premiera przewidziana jest na jesień 2016 roku. Jego reżyserem będzie obsypany nagrodami za film "Bogowie" Łukasz Palkowski, zaś w roli głównej zobaczymy Macieja Stuhra. Pomysłodawcami i autorami scenariuszy do wszystkich odcinków są Monika Powalisz, reżyserka i dramatopisarka, współzałożycielka warszawskiego Teatru Wytwórnia, oraz Jakub Żulczyk.

jakub żulczyk belfer ślepnąć od świateł
REKLAMA

Żulczyk to pisarz i publicysta, którego powieść "Ślepnąc od świateł", wydana w ubiegłym roku, spotkała się z bardzo ciepłym przyjęciem ze strony krytyków i czytelników. Jakub Żulczyk jest także autorem m. in. "Świątyni", "Zmorojewa" oraz "Zrób mi jakąś krzywdę... czyli wszystkie gry video są o miłości".

Fabuła serialu "Belfer" owiana jest aurą tajemnicy. Wiadomo jedynie, że będzie ona koncentrować się na losach tytułowego bohatera. Zdjęcia do tej produkcji mają się zakończyć jeszcze w tym roku.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA