REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Pierwszy teaser polskiego serialu "Belle Epoque" zapowiada wystawne widowisko na światowym poziomie

TVN-owi w końcu udało się stworzyć produkcję, której nie powstydziłby się sam Netflix. Przynajmniej takie wrażenie można wynieść oglądając teaser "Belle Epoque".

09.12.2016
16:07
Teaser serialu "Belle Epoque" zapowiada wystawne widowisko
REKLAMA
REKLAMA

Przyznam, że nie pamiętam czy kiedykolwiek był jakiś polski serial, który już w fazie zapowiedzi pobudzał moją ciekawość i oczekiwanie na premierę. Świetne zdjęcia, dobry montaż, kapitalnie oddane realia, kostiumy i klimat epoki oraz atmosfera nastrojowych i mrocznych kryminałów.

Takich seriali na polskim rynku, przepełnionym tasiemcami i paradokumentalnymi szkaradami, mi brakowało.

Akcja "Belle Epoque" rozgrywa się na początku XX wieku, a dokładniej w 1905 roku, w Krakowie. Główny bohater, Jan Edigey-Korycki (w tej roli Paweł Małaszyński) wraca do rodzinnego miasta, by rozwikłać zagadkę zabójstwa matki. Pomagają mu w tym dawny przyjaciel Henryk Skarżyński (Eryk Lubos) oraz siostra Weronika (Anna Próchniak), którzy prowadzą pierwsze laboratorium kryminalistyczne.

- "Belle Epoque" to wyjątkowa produkcja, która mam nadzieję, zachwyci widzów nie tylko wciągającą fabułą i doskonałą obsadą, ale również unikalnymi strojami czy scenografią. Każdy odcinek serialu to odrębna zagadka kryminalna. Co ciekawe, inspiracją dla scenarzystów były prawdziwe zbrodnie, które wydarzyły się na przełomie XIX i XX wieku - wyjaśnia portalowi Wirtualnemedia.pl Edward Miszczak, dyrektor programowy TVN.

REKLAMA

Telewizyjna premiera serialu "Belle Epoque" zaplanowana jest na wiosnę 2017 roku.

belle_epoque_serial class="wp-image-77102"
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA