REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy
  3. Dzieje się

Ben Affleck zdradził, która rola była dla niego najbardziej upokarzająca

Ben Affleck jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych aktorów swojego pokolenia. Na swoim koncie ma wiele świetnych ról, co nie znaczy, że nie obyło się bez filmowych wpadek. W jednym z najnowszych wywiadów ceniony aktor zdradził, która rola była dla niego najbardziej upokarzająca.

04.05.2023
8:47
Ben Affleck
REKLAMA

Ben Affleck jest spełnionym aktorem, ale również świetnie odnajduje się w roli reżysera. Niedawno wyreżyserował swój piąty film "Air". Aktualnie trwa w mediach promocja filmu, gdzie Ben Affleck udziela wielu wywiadów. Niedawno gościł w programie Jamesa Cordena, "The Late Late Show with James Corden".

REKLAMA

Ben Affleck o najtrudniejszej roli w swojej karierze: "Byłem naprawdę przerażony".

W programie nie zabrakło oczywiście pytań odnośnie nowego filmu, ale również najtrudniejszych filmów, z którymi musiał zmierzyć się Ben Affleck. Padło też pytanie, która rola była dla Afflecka najbardziej upokarzająca. Ben podkreślił, że był to film "Buffy the Vampire Slayer", w którym zagrał koszykarza. Ostatecznie jego głos został zdubbingowany.

Byłem naprawdę przerażony, a potem, kiedy poszedłem zobaczyć film z moimi przyjaciółmi… Brzmiało to zupełnie inaczej. I w tym momencie zdałem sobie sprawę, że ponownie nagrali moją linię dialogową - powiedział aktor w programie Jamesa Cordena, po czym dodał: Było tak źle. Potrzebowali mnie na scenie, ale reżyser najwyraźniej powiedział: Znowu nie słyszę głosu! - zdradził.

Affleck podkreśla, że on sam dobrze wykonał zadanie, jednak filmowa ekipa nie do końca była zadowolona, dlatego podmieniono jego głos. Na szczęście ten incydent nie miał negatywnego wpływu na dalszą karierę aktora.

REKLAMA

Ben Affleck spełnia się jako aktor, reżyser, producent filmowy i scenarzysta

Sam zainteresowany nie tylko jest aktorem, ale również reżyserem, producentem filmowym, scenarzystą oraz filantropem. Affleck jest laureatem dwóch Oscarów oraz trzech Złotych Globów. Prywatnie jest w szczęśliwym związku z Jennifer Lopez. Para ponownie zeszła się ze sobą w 2021 roku, z kolei w lipcu 2022 roku pobrali się w Las Vegas.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA