REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Muzyka

W końcu! Beyonce z nowym klipem na YouTubie

Dla wiernych i oddanych fanów Beyonce nie jest to wprawdzie typowy news, ale dla całej reszty świata już jak najbardziej. W końcu możemy oficjalnie (poza TIDAL-em) zobaczyć świetny klip do kawałka Hold Up z równie kapitalnej płyty "Lemonade".

05.09.2016
20:45
Hold Up - Beyonce z nowym teledyskiem na YouTubie
REKLAMA
REKLAMA

"Lepiej późno niż wcale" - jak to mawiają. Ponad 4 miesiące po premierze albumu "Lemonade" oraz całej związanej z nim akcji promocyjnej (w skład, której wchodził m.in. artystyczny film) nareszcie, przeciętny zjadacz chleba, nie mający konta w serwisie należącym do męża Beyonce, może normalnie, na starym dobrym YouTubie zobaczyć jak wokalistka nie tylko śpiewa i paraduje przez ulice w imponującej żółtej sukni, ale też demoluje samochody za pomocą kija bejsbolowego.

REKLAMA

A to wszystko, najprawdopodobniej z okazji, obchodzonych wczoraj (4 września) 35. urodzin Beyonce. Także korzystając z okazji, życzmy jej 100 lat i tyle samo udanych albumów. A te tworzy z roku na rok coraz lepsze. Potwierdzenia tego możecie szukać w naszej recenzji płyty "Lemonade", która ukazała się na sPlay.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA