REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Biedronka i promocja na filmy – w ofercie ponad 100 tytułów

Święta już za nami, więc sezon na prezenty niby oficjalnie skończony. W Biedronce możemy jednak kupić naprawdę ciekawe filmy na DVD w atrakcyjnych cenach. Najtańsze pozycje kosztują niecałe dziesięć złotych.

27.12.2017
11:37
Biedronka promocja na filmy
REKLAMA
REKLAMA

W sklepach znajdziemy zarówno zwykłe wydania DVD, jak również kilka tytułów w wydaniach z książkami. W ofercie dostępne są produkcje dla dzieci, filmy akcji czy serie dokumentalne. Promocja obejmuje również kilka tytułów, które w tym roku oglądaliśmy na wielkim ekranie.

Promocja na filmy w Biedronce – co warto kupić?

Baby Driver - Biedronka class="wp-image-119269"

Główny bohater zarabia na życie jako mafijny kierowca. Chłopak chce zerwać z przestępczą działalnością, ale zostaje wplątany w niemożliwy do realizacji plan napadu. Obraz doceniono ze względu na sekwencje montażowe i ścieżkę dźwiękową. Na ekranie pojawiają się m.in. Jamie Foxx, Jon Hamm czy basista Red Hot Chili Peppers, Flea. Pozycja dostępna jest w wersji z książką.

Spider-Man - Biedronka class="wp-image-119284"

Początek trzeciej serii filmów o przygodach Petera Parkera, którego tym razem gra Tom Holland. Jednocześnie pierwszy poświęcony superbohaterowi obraz z Marvel Cinematic Universe, będący początkiem skupienia uwagi na pomniejszych postaciach uniwersum. Wspierany przez Tony’ego Starka Spider-Man uczy się wykorzystania swoich mocy, których będzie musiał użyć przeciwko groźnemu Vulture’owi. W promocji dostępny jest także Spider-Man 3 z Tobeyem Maguirem w roli Parkera.

Dzieciak rządzi

Dzieciak rządzi - Biedronka class="wp-image-119275"

Tegoroczna produkcja DreamWorks. Młodszy brat zagraża pozycji siedmioletniego Tima jako oczka w głowie rodziców. Chcąc odzyskać dawną rolę, chłopiec wpada na trop spisku, w który zamieszany jest udający bobasa tajny agent. Rodzeństwo musi stawić czoła zagrożeniu, a od powodzenia ich misji zależy nie tylko bezpieczeństwo ich rodziców, ale całego świata. Po drodze przekonają się o sile rodzinnych więzi. Film dostępny jest w wydaniu z książką.

Logan - Biedronka class="wp-image-119272"

Wracamy do uniwersum X-Menów, w którym została zaledwie garstka mutantów. Ci pozostali przy życiu muszą jeszcze skuteczniej ukrywać swoje moce. Ponadto Wolverine musi zaopiekować się dziewczynką o niezwykłych zdolnościach, bardzo przypominających jego własne. Ostatni film z udziałem Hugh Jackmana w tytułowej roli oraz Patricka Stewarta jako Profesora X. Tytuł dostępny jest w wydaniu z książką. W ofercie znajdziemy także X-Men: Ostatni bastion.

Pełną listę dostępnych filmów znajdziecie TUTAJ oraz pod tym adresem.

A co poza tym?

Oprócz wymienionych pozycji w Biedronce znajdziemy również kilka dzieł nagrodzonych Oscarem, jak choćby La La Land, Przełęcz ocalonych czy Pokój. Na miłośników dokumentów wojennych czekają serie o najważniejszych konfliktach w dziejach. W ofercie dostępny jest także pierwszy sezon Ucha prezesa.

Ile zapłacimy?

Większość płyt DVD kosztuje 9,99 złotych za sztukę. Cena kilku najnowszych pozycji oraz wersji z książkami to 21,99 zł.

REKLAMA

Do kiedy trwa promocja?

Oferta obowiązuje od dziś do 9 stycznia 2018 roku lub wyczerpania zapasów.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA