REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Książki

Tegoroczny noblista i najnowszy Harry Potter w książkowej ofercie Biedronki

Tu już nie ma zaskoczenia. Biedronka znowu oferuje książki w dobrych cenach. W ofercie pojawi kilkanaście przyzwoitych pozycji w tym m. in. Harry Potter i Przeklęte dziecko.

27.11.2017
10:30
Książki w biedronce: Harry Potter i tegoroczny noblista
REKLAMA
REKLAMA

W promocji dostępnych jest kilkadziesiąt pozycji. W ofercie znajdują się poradniki, albumy i powieści, w tym kilka naprawdę wyjątkowych. Wszystkie tytuły dostępne są w bardzo przyjaznej cenie 24,99 zł.

Promocja na książki w Biedronce – co warto kupić?

Harry Potter i Przeklęte dziecko

 class="wp-image-111457"

Historia ma miejsce 19 lat po wydarzeniach z ostatniego tomu przygód dzielnego czarodzieja. Na kartach książki zawarto scenariusz przedstawienia teatralnego, które swoją premierę miało na londyńskim East Endzie 30 lipca 2016 roku. Pozycja opowiada o najmłodszym synu tytułowego bohatera. Albus musi zmierzyć się z rodzinnym dziedzictwem, a pomoże mu w tym jego ojciec. Dla fanów Pottera jest to pozycja obowiązkowa.

 class="wp-image-111460"

Kolejna opowieść Marka Krajewskiego o Eberhardzie Mocku. Tym razem autora zabiera nas do roku 1914, a wydarzenia mają miejsce po śledztwie, które główny bohater prowadził w ksiażce pt. Mock. Zło, z którym policjant będzie musiał się zmierzyć, wychodzi daleko poza Wrocław, bo sięga aż do Afryki.

Okruchy dnia

 class="wp-image-111454"

Tej powieści nie mogło tutaj zabraknąć. W końcu Kazuo Ishiguro w tym roku zdobył literacką Nagrodę Nobla. Okruchy dnia zostały wielokrotnie wyróżnione prestiżowymi nagrodami, a powieść została zekranizowana w 1993 roku. Protagonistę zagrał Anthony Hopkins, a obraz wyreżyserował James Ivory. Historia opowiada o majordomusie, który służył u angielskiego lorda. W ofercie Biedronki dostępny jest również zbiór opowiadań noblisty: Nokturny.

Konan Destylator

ksiazki w biedronce class="wp-image-111442"

Twórczość Andrzeja Pilipiuka ma chyba równie wielu przeciwników, co zwolenników. Nawet jeśli uważacie, że opowieści o egzorcyście z problemem alkoholowym to literackie disco polo, to jestem przekonany, że wśród znajomych macie kogoś, kto lubi tę niezobowiązującą i - zdaniem niektórych - zabawną literaturę. A 6 grudnia zbliża się nieubłaganie...

Pełna lista książek do kupienia znajduje się TUTAJ.

A co poza tym?

Niemała kolekcja książek wspomnianego noblisty, m. in. Pogrzebany olbrzym, Pejzaż w kolorze sepii, Nie opuszczaj mnie. Kilka albumów, z których najciekawsze wydają mi się Wielkie bitwy i armie i Poczet władców Polski. A także interesujące poradniki 30 sekund o winie i 30 sekund o modzie.

REKLAMA

Od kiedy do kiedy trwa promocja na książki w Biedronce?

Promocja zaczyna się 27 listopada i potrwa do 10 grudnia. To całkiem niezły moment, aby pomyśleć o mikołajkowych prezentach.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA