REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Książki

Nosowska, King i Nesbo - wrześniowa promocja na książki w Biedronce

Skończyły się wakacje, dzieci ruszyły do szkół, a Biedronka dostarcza nowe książki w promocyjnych cenach. W ofercie lektury szkolne dla najmłodszych i ciekawe pozycje dla starszych czytelników.

03.09.2018
21:01
biedronka ksiazki
REKLAMA
REKLAMA

Promocja na książki w Biedronce – co warto kupić?

 class="wp-image-197722" title="biedronka ksiazki"

Katarzyny Nosowskiej nie trzeba nikomu przedstawiać, chociaż ostatnio przypomniała o sobie serią zabawnych filmów w serwisie Instagram. Były to materiały pełne ironicznego humoru i mniej więcej tego samego można spodziewać się po książce wokalistki. Dla fanów Nosowskiej jest to pozycja obowiązkowa.

Śpiące królewny

biedronka ksiazki class="wp-image-197728" title="biedronka ksiazki"

Książka dwóch autorów  - Stephena Kinga i Owena Kinga - zabierze nas w podróż w czasie. Przeniesiemy się w bardzo bliską i podejrzanie realistyczną przyszłość, w której żeńską część populacji trawi dziwna choroba. Gdy kobiety zasypiają, owija je substancja, która przypomina kokon. Po przebudzeniu stają się wyjątkowo agresywne. Nagle pojawia się jednak kobieta, która odporna jest na tę dziwną przypadłość, a męski świat nie jest pewien, co należy z nią zrobić. W ofercie Biedronki pojawi się również inna powieść mistrza grozy – Miasteczko Salem.

Trzeci klucz

biedronka ksiazki class="wp-image-197725" title="biedronka ksiazki"

Powieść Jo Nesbo, która opowiada o znanym już w literackim świecie komisarzu. Harry Hole i jego nowa partnerka będą musieli uporać się z tajemniczym Ekspedytorem, który napada na banki i morduje pracowników tych placówek. Jest to czwarta powieść, w której występuje Hole. Książka została przetłumaczona na ponad 30 języków i była nominowana do Nagrody im. Edgara Allana Poe dla najlepszej powieści kryminalnej.

A co poza tym?

W ofercie Biedronki znajdziecie również pozycję Charlie i fabryka czekolady, powieść Remigiusza Mroza pt. Oskarżenie, a także Mężczyznę, który gonił swój cień Davida Lagercrantza. Pełną listę książek znajdziecie na stronie sklepu.

Ponadto od dzisiaj dostępne są książki dla najmłodszych: lektury szkolne, wiersze dla dzieci, słowniki i łamigłówki. Wszystkie pozycje znajdziecie na stronie Biedronki.

Ile zapłacimy?

Książki kosztują 19,99 i 27,99, ceny lektur zaczynają się od 5,99.

REKLAMA

Do kiedy trwa promocja?

Oferta obowiązuje od dzisiaj do 15 września.

REKLAMA
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA