REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Książki

Promocja na książki w Biedronce – w ofercie ponad 50 tytułów w wersji kieszonkowej

Biedronka wprowadza kolejną atrakcyjną ofertę dla czytelników. Tym razem w promocji znalazły się wydania kieszonkowe. Za każdą pozycję zapłacimy niecałą dychę.

05.03.2018
12:18
Promocja na książki w Biedronce
REKLAMA
REKLAMA

Promocja obejmuje ponad 50 tytułów z różnych gatunków. Na sklepowych półkach znajdziemy kryminały, horrory czy romanse, więc każdy powinien trafić na coś dla siebie. Książki wyceniono na 9,99 zł.

Promocja na książki w Biedronce - co warto kupić?

Sprawa Niny Frank

Promocja na książki w Biedronce class="wp-image-138928"

Pierwszy tom cyklu o Hubercie Meyerze autorstwa Katarzyny Bondy. Akcja powieści podzielona jest pomiędzy dwa miejsca: spokojny Mielnik nad Bugiem, gdzie życie upływa leniwie oraz Warszawę, gdzie mieszka tytułowa bohaterka. Nina to uwielbiana przez miliony aktorka, o której prawdę poznajemy  z internetowego dziennika. Pewnego dnia kobieta zostaje znaleziona martwa w swojej posiadłości w Mielniku. Zagadką jej śmierci zajmuje się Hubert Meyer, który na podstawie sekretów ofiary, tworzy profil jej mordercy. W promocji znajduje się także kończąca cykl tom Florystka.

Misja ambasadora

Promocja na książki w Biedronce class="wp-image-138919"

Pierwsza księga Trylogii Zdrajcy, będącej sequelem bestsellerowej Trylogii Czarnego Maga. Akcja zaczyna się 20 lat po wydarzeniach z tamtego cyklu. Lorkin, syn Wielkiego Mistrza Akkarina i Czarnego Maga Sonei, zostaje asystentem Dannyla - nowego Ambasadora Gildii w Sachace. Młodzieniec postanawia wyruszyć w podróż w poszukiwaniu nowej magii. Kiedy do miasta dociera wieść o tym, że chłopak jest w niebezpieczeństwie, jedynie Dannyl może mu pomóc. Na dodatek jakiś mag zaczyna mordować Złodziei, przez co Cery zwraca się o pomoc do Sonei. W sprzedaży dostępne są także kolejne tomy cyklu.

Masa o porachunkach polskiej mafii

Promocja na książki w Biedronce class="wp-image-138916"

Jarosław Sokołowski po raz kolejny przedstawia Arturowi Górskiemu kulisy działania polskich mafiosów. Tym razem Masa opisuje szczegóły konkretnych zbrodni wojny pruszkowsko-wołomińskiej. Książka przybliża detale strzelaniny na Alejach Jerozolimskich w 1996 r. czy historię zabitego przez ładunek wybuchowy Cerbera. Masa mówi też o egzekucjach i zagadkowych zniknięciach osób, których po dziś dzień nie odnaleziono. Autor stara się również nakreślić sposoby działania płatnych zabójców oraz funkcjonowania mafijnego kodeksu. W ofercie dostępna jest także książka Masa o bossach polskiej mafii.

Promocja na książki w Biedronce class="wp-image-138913"

Tą powieścią Zygmunt Miłoszewski pożegnał się z postacią Teodora Szackiego. W listopadzie 2013 r. prokurator zostaje wezwany do zrujnowanego poniemieckiego bunkra w Olsztynie. Na miejscu znaleziony został stary szkielet, który bohater klasyfikuje jako szczątki wojenne. Przekazuje je uczelni medycznej i uważa, że wykonał swoją pracę. Tymczasem jest to początek najtrudniejszej sprawy w jego karierze. Szacki nie przypuszcza, że jego czas na stanowisku prokuratora dobiega końca.

Poszukiwana

Promocja na książki w Biedronce class="wp-image-138922"

Dean Koontz prezentuje mroczny kryminał psychologiczny z elementami grozy. Bibi Blair jest dzielną i pełną energii młodą kobietą. Gdy dowiaduje się od lekarza, że został jej rok życia, wręcz lekceważy jego słowa. Jej powrót do zdrowia szokuje cały świat medycyny. Dziewczynę dopada nieustająca myśl, że z powodu swojego uzdrowienia musi ocalić przed śmiercią Ashley Bell. Problem w tym, że nie tylko nie wie, kto lub co zagraża Ashley, ale w ogóle nie zna takiej kobiety.

A co poza tym?

Promocja obejmuje także kilka książek autorstwa Stephena Kinga, m.in. Lśnienie, a także wydany pod nazwiskiem Richard Bachman (alter ego mistrza horroru) Wielki marsz, napisany wspólnie z Peterem Straubem oraz Czarny dom. Na wielbicieli romansów czekają powieści Danielle Steel i Anny Karpińskiej. Sympatyków wartkiej akcji powinny zainteresować dzieła Remigiusza Mroza. Pełną listę dostępnych tytułów znajdziecie na stronie Biedronki.

REKLAMA

Do kiedy trwa promocja?

Oferta obowiązuje od dzisiaj do 18 marca lub wyczerpania zapasów.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA