REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Muzyka

Biedronka sprzedaje winyle. W ofercie 50 tytułów, które warto mieć w płytotece

W sieci sklepów Biedronka ruszyła kolejna muzyczna promocja. Tym razem w ofercie znajdziecie 50 tytułów płyt winylowych. Wśród nich m.in. albumy Beastie Boys i Massive Attack.

16.04.2019
12:56
biedronka promocja na winyle
REKLAMA
REKLAMA

Tym razem promocja na winyle w Biedronce obejmuje sporo tytułów legendarnych wykonawców i zespołów. M.in. Iggy'ego Popa, Dire Straits, Franka Sinatrę i Gary'ego Moore'a.

Biedronka - promocja na winyle. Co warto kupić?

Beastie Boys - The In Sound From Way Out

beastie boys lp class="wp-image-275946"

„The In Sound From Way Out” to zbiór instrumentalnych utworów nowojorskiej grupy. Wydany w szczytowym momencie ich kariery album zawiera takie numery jak Lighten Up czy Groove Holmes. Beastie Boys mają na koncie 8 albumów studyjnych. Ostatni z nich to „Hot Sauce Committee Part Two” z 2011 roku.

Soundgarden - Louder Than Love

soundgarden louder than love class="wp-image-201958"

Drugi album studyjny legendarnego zespołu z Seattle rozpoczynający współpracę z wytwórnią muzyczną A&M. Na płycie znalazły się numery takie jak Hands All Over oraz Loud Love. Przed rozpoczęciem trasy promującej „Louder Than Love” zespół opuścił basista, Hiro Yamamoto. Jego miejsce zajął Jason Everman, grający wcześniej z Nirvaną.

Massive Attack - Protection

massive attack protection class="wp-image-275952"

Drugi album długogrający triphopowej legendy z Bristolu, wydany w 1994 roku. Znalazły się na nim single takie jak tytułowy Protection oraz Karmacoma. „Protection” znalazł się na 51. miejscu listy 100 najważniejszych płyt lat 90., stworzonej w 2011 roku przez magazyn „Rolling Stone”.

A co poza tym?

W ofercie Biedronki znajdziecie także płyty Public Enemy, Nine Inch Nails, Iggy'ego Popa, Sonic Youth czy Franka Sinatry. Szczegóły na stronie dyskontu.

Ile to kosztuje?

Winyle dostępne w Biedronce kosztują 49,99 zł za sztukę.

REKLAMA

Do kiedy trwa promocja?

Promocja trwa od 15 do 27 kwietnia 2019 lub do wyczerpania zapasów.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA