REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Najwyższy czas! Big Bang Theory pojawi się w HBO GO

To dobra wiadomość dla fanów sitcomów. HBO ogłosiło, że znana i lubiana seria o grupie nerdów, Big Bang Theory, pojawi się w HBO GO.

21.05.2018
10:36
The Big Bang Theory S10E12 - recenzja
REKLAMA
REKLAMA

Big Bang Theory, serial, który w Polsce funkcjonuje jako Teoria wielkiego podrywu, opowiada o grupie relatywnie młodych mężczyzn, których życie związane jest mocno z nauką i uczelnią. Mimo tego że bohaterów śmiało możemy określić mianem geniuszy, mają oni poważne problemy w nawiązywaniu dość prostych relacji społecznych. Widać to zwłaszcza w kontaktach z kobietami. Widać to tym mocniej, że w sąsiedztwie Leonarda i Sheldona mieszka Penny – kelnerka, która - chociaż nie ma żadnego stopnia naukowego - zdaje się znacznie twardziej stąpać po ziemi.

Big Bang Theory pojawi się w HBO GO.

Obok nauki bohaterów interesuje również popkultura. Czytają oni komiksy, grają gry wideo i papierowe RPGi, co sprawia, iż cały serial przypomina wielkie jezioro, z którego fani superbohaterów, Gwiezdnych wojen i innych popkulturowych fenomenów mogą wyławiać smaczki i nawiązania.

the big bang theory 11 sezon recenzja class="wp-image-98123"

Serial został stworzony przez Chucka Lorre i Billa Prady'ego. Pierwszy sezon wyemitowano w 2007 roku i doczekał się już 11 sezonów, a stacja CBS zamówiła już kolejny.

REKLAMA

1 lipca w HBO GO pojawią się dwa pierwsze sezony serialu Teoria wielkiego podrywu.

Co miesiąc mają być udostępniane dwie kolejne serie. Co ciekawe, HBO wykupiło również licencję na spin-off Teorii wielkiego podrywu. Serial Młody Sheldon opowiada o dzieciństwie jednego z bohaterów pierwotnej serii. Prodkcja pojawi się w HBO GO 1 czerwca, a 15 lipca będziecie mogli obejrzeć ja na antenie HBO 3.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA