REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Trzeba się spieszyć! Ruszyła przedsprzedaż biletów na film Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi

Do premiery filmu Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi zostały zaledwie dwa miesiące. Ale już dzisiaj można rezerwować miejsca, aby w połowie grudnia cieszyć się seansem. 

10.10.2017
8:29
Ruszyła przedsprzedaż biletów na Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi
REKLAMA
REKLAMA

Niewiele jest filmowych serii, które budzą takie emocje. Zapowiedzi, zwiastuny, przecieki z planu - fani są spragnieni wszystkiego, co może rzucić nowe światło na zbliżające się widowisko. Kilka godzin temu wylądował zwiastun 8. części Gwiezdnych wojen. Przy okazji kina rozpoczęły już przedsprzedaż biletów na premierę, która będzie miała miejsce już za dwa miesiące.

Premiera filmu zaplanowana jest na 14 grudnia 2017 roku.

Ale już dzisiaj na stronach sieci kin HeliosMultikino i Cinema City można zakupić bilety na seans. Pierwsze pokazy odbędą się już 13 grudnia i należy się spieszyć, bo miejsca zajmowane są w bardzo szybkim tempie. Film można zobaczyć w wersji z napisami i dubbingiem. Dostępne są seanse 2D i 3D.

REKLAMA

Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi to ósma część opowieści o rycerzach Jedi, którzy muszą stawić czoła ciemnej stronie Mocy. Niedawno na ekranach kin mogliśmy oglądać Łotr 1. Gwiezdne wojny – historie, a dwa lata temu premierę miała siódma część cyklu pt. Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA