REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Bill Gates zagra w Teorii wielkiego podrywu. Nie będzie to pierwszy gość ze świata nauki i techniki

Teoria wielkiego podrywu to całkiem udany sitcom o perypetiach grupki nerdowatych naukowców. Nic więc dziwnego, że w końcu udało się namówić do gościnnego występu króla okularników, a więc Billa Gatesa.

21.02.2018
20:00
Bill Gates Teoria wielkiego podrywu
REKLAMA
REKLAMA

Teorii wielkiego podrywu nie oglądam już od dawna. Mam wrażenie, że ten niegdyś bardzo dowcipny serial się już wypalił i męczy zamiast bawić. Swoje zdanie będę miał okazję zweryfikować, bo na pewno zechcę obejrzeć odcinek, w którym wystąpi były szef Microsoftu. Jak informuje Deadline, miliarder pojawi się w jednym z odcinków 11. sezonu, jakie będą wyemitowane w marcu. Niestety, nie wiemy, w którym dokładnie, wiadomo jednak, że Gates zagra samego siebie.

Współzałożyciel Microsoftu pojawi się w pracy Penny (Kaley Cuoco), która jest zatrudniona jako przedstawicielka sprzedażowa firmy farmaceutycznej. Jak tylko jej kumple i główni męscy bohaterowie serialu się o tym dowiedzą, mają wychodzić sami z siebie, aby doprowadzić do spotkania z ich idolem.

To drugi występ Gatesa w telewizyjnej produkcji fabularnej. Po raz pierwszy pojawił się w serialu Fraser. Teoria wielkiego podrywu za to bardzo chętnie zaprasza ciekawych gości, Bill Gates wieńczy ich bardzo długą listę. Kto jeszcze pojawił się w serialu?

Nie tylko Bill Gates. Również i te znane postacie wystąpiły gościnnie w serialu Teoria wielkiego podrywu.

Elon Musk

Bill Gates Teoria wielkiego podrywu class="wp-image-135694"

Szef SpaceX i Tesli, a także współzałożyciel PayPala, pojawił się dwukrotnie w uniwersum Teorii wielkiego podrywu. Po raz pierwszy w odcinku The Platonic Permutation, gdzie wspólnie z Howardem rozdawał żywność bezdomnym. Po raz drugi, w spin-offie Young Sheldon w odcinku A Patch, A Modem, and a Zantac, w którym notatki Sheldona pomogły mu w budowie nowej rakiety dla SpaceX.

Adam West

Bill Gates Teoria wielkiego podrywu class="wp-image-135697"

Aktor grający pierwszego serialowego Batmana pojawił się na urodzinach Sheldona w odcinku The Celebration Experimentation. Z odcinka dowiadujemy się, między innymi, że West uważa Michaela Keatona za najlepszego Batmana i że strój Westa nie zawierał sztucznych mięśni.

James Earl Jones i Carrie Fisher

Bill Gates Teoria wielkiego podrywu class="wp-image-135700"

Gwiazdy klasycznych Gwiezdnych wojen pojawiają się w siódmym sezonie serialu, grając samych siebie. Sheldon spędza wieczór swoich marzeń z człowiekiem odpowiedzialnym za głos Dartha Vadera i Mufasy. Do nocnych atrakcji należało, między innymi, budzenie Carrie Fisher. Bohaterowie dzwonili do jej drzwi, kiedy ta już dawno zasnęła.

Steve Wozniak

Bill Gates Teoria wielkiego podrywu class="wp-image-135703"

W odcinku The Cruciferous Vegetable Amplification Sheldon postanawia udowodnić przydatność jego wynalazku – Shelbota – przez pokazanie go znacznie fajniejszemu od Steve’a Jobsa Wozniakowi. Współzałożyciel Apple’a faktycznie jest pod wrażeniem, wspólnie z Sheldonem żartuje z golfów Jobsa, a na koniec oferuje złożenie autografu na jego kolekcjonerskim Apple II.

Buzz Aldrin

Bill Gates Teoria wielkiego podrywu class="wp-image-135709"

Członek załogi Apollo 11 i drugi człowiek, jaki stanął na Księżycu, pojawił się w odcinku The Holographic Excitation, gdzie… wręcza cukierki podekscytowanym głównym bohaterom z okazji Halloween.

Stephen Hawking

Bill Gates Teoria wielkiego podrywu class="wp-image-135712"

Kojarzony z teorią wielkiego wybuchu naukowiec musiał się w końcu pojawić w serialu The Big Bang Theory. I faktycznie, pojawił się, nawet dwukrotnie. Jego głos mogliśmy usłyszeć w odcinku The Extract Obliteration, a osobiście wystąpił w The Hawking Excitation, gdzie recenzował pracę Sheldona na temat bozonu Higgsa.

Stan Lee

Bill Gates Teoria wielkiego podrywu class="wp-image-135718"

Twórca jednych z najbardziej rozpoznawalnych komiksów na świecie spotyka się z większością głównych bohaterów w odcinku The Excelsior Acquisition podczas promowania jego nowego dzieła. Większością, bo Sheldon – ku swojej rozpaczy – nie mógł się pojawić na spotkaniu z uwagi na wezwanie do sądu. Panu Lee obrywa się też od Raja, który narzeka na jego aliteracyjne nazewnictwo superbohaterów.

Neil deGrasse Tyson

REKLAMA
Bill Gates Teoria wielkiego podrywu class="wp-image-135721"

Astrofizyk znany z prowadzenia programu Cosmos: A Spacetime Odyssey pojawia się w odcinku The Apology Insufficiency, w którym Sheldon jest śmiertelnie obrażony na naukowca z uwagi na jego rolę w usunięciu Plutona z rejestru planet. Sheldon, jak sam przyznaje, Plutona bardzo lubił…

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA