REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. YouTube

Billie Eilish dissuje byłego chłopaka w nowej piosence. „Lost Cause” jest już dostępny na YouTubie

Billie Eilish kontynuuje promocję nowej płyty „Happier Than Ever”, która ma trafić do słuchaczy w ciągu niecałych dwóch miesięcy. Na YouTubie zadebiutował właśnie nowy singiel i teledysk pt. Lost Cause. Piosenkarka śpiewa w nim o byłym chłopaku.

02.06.2021
21:12
billie eilish lost cause
REKLAMA

W ostatnich tygodniach o Billie Eilish jest wyjątkowo głośno za sprawą wypuszczanych regularnie singli pochodzących z 2. studyjnego albumu, a także dosyć wyraźnej zmiany wizerunku. Ten drugi aspekt ściągnął na artystkę sporo hejtu, zwłaszcza po publikacji okładki Vouge'a, na której artystka odsłania nieco ciała. Pierwsze reakcje na nowe utwory z „Happier Than Ever” są jednak bardzo pozytywne, co z pewnością Eilish cieszy.

REKLAMA

Fani piosenkarki właśnie otrzymali kolejną możliwość zapoznania się z brzmieniem jej najbliższej płyty. Dziś po południu do sieci trafił utwór Lost Cause, który na liście zapowiedzianych piosenek widnieje z numerem siódmym. Singiel zadebiutował na YouTubie z dodatkowym teledyskiem przedstawiającym Billie Eilish w towarzystwie imprezujących przyjaciółek. Brak mężczyzn nie jest tutaj żadnym przypadkiem, bo tekst piosenki dotyczy byłego chłopaka.

Lost Cause to wielki diss na ex-facetów, którzy z czasem zawodzą.

Piosenka wybrzmiewa w dosyć żartobliwym tonie, ale nie ma wątpliwości, że jej tekst przemówi do bardzo wielu nastoletnich fanek Eilish. Amerykanka śpiewa tu m.in. o niesłowności i braku punktualności swojego byłego chłopaka, o tym, że nie dostawała od niego byłego chłopaka kwiatów i w sumie takich jak on można znaleźć wszędzie. Zwłaszcza że pomimo nadrabiania miną jej ex nie miał nawet pracy.

Wydźwięk Lost Cause jest więc pozytywny, bo bohaterka piosenki ostatecznie zdaje sobie sprawę z bezsensu tego związku i z radością go kończy. Bo przecież z beznadziejnymi przypadkami nie ma sensu dyskutować.

REKLAMA

Na wszystkie nowe piosenki Billie Eilish poczekamy do 30 lipca, gdy zadebiutuje „Happier Than Ever”.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA