REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. YouTube

Billie Eillish startuje z promocją nowej płyty. Mamy dla was świeżutki teledysk „Your Power”

Cały świat z niecierpliwością czeka na 2. płytę studyjną Billie Eilish zatytułowaną „Happier Than Ever”. Piosenkarka wypuściła właśnie nowy singiel promujący zbliżający się album. Jak wypadły piosenka i teledysk Your Power?

29.04.2021
18:17
billie eilish your power
REKLAMA

Debiutancka płyta Billie Eilish, która poruszyła cały świat, trafiła na sklepowe półki i do serwisów streamingowych ponad dwa lata temu. Nie oznacza to jednak, że w ostatnim czasie o popularnej wokalistce było ciszej niż zwykle. Wręcz przeciwnie, z powodu doskonałego dokumentu muzycznego „Billie Eilish: Świat lekko zamglony” nazwisko gwiazdy muzyki pop rzadko kiedy schodziło z czołowych nagłówków.

REKLAMA

Artystka postanowiła pójść za ciosem i przed kilkoma dniami ogłosiła swój nowy album studyjny pt. „Happier Than Ever”. Materiał będzie liczyć aż 16 piosenek i według samej Eilish jest jej ulubioną rzeczą, spośród wszystkich które kiedykolwiek stworzyła. Czy fani piosenkarki ocenią longplaya równie entuzjastycznie? Na ten moment trudno stwierdzić, ale właśnie otrzymali pierwszy wgląd w to, jaka będzie nowa płyta Amerykanki.

Na platformie YouTube zadebiutował singiel Your Power.

Your Power to bardzo klimatyczna i utrzymana w spokojnym rytmie piosenka oparta w dużej mierze na śpiewie Billie Eilish i dźwiękach akustycznej gitary. Sam teledysk też został nakręcony za sprawą statycznych kadrów i spokojnych najazdów kamery na śpiewającą na górskich zboczu bohaterkę. Ciekawym elementem wydaje się za to obecność w nagraniu węża dusiciela, który wydaje się mieć wyraźny symboliczny związek z tekstem piosenki.

Na płycie „Happier Than Ever” oprócz Your Power znajdziemy też takie utwory jak Everybody Dies, Male Fantasy, Getting Older, my future (do którego kilka miesięcy temu dostaliśmy animowany teledysk) czy Oxytocin. Za produkcję i teksty do albumu w całości odpowiada duet złożony z Billie Eilish i jej brata, Finneasa O'Connella. Według zapowiedzi nie znajdziemy tam żadnych gościnnych występów czy elementów powstałych na bazie współpracy z innymi artystami.

Billie Eilish zdradziła, że premiera „Happier Than Ever” wypadnie 30 lipca 2021 roku.

REKLAMA

*Zdjęcie główne pochodzi z serwisu YouTube.

Oscarowe i głośne tytuły możesz obejrzeć w CHILI za darmo dzięki nowej promocji Logitech – sprawdź

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA