REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Muzyka

Billie Eilish powraca z nowym singlem. W sieci zadebiutował właśnie teledysk do „Therefore I Am”

Jakiś czas temu Billie Eilish informowała fanów, że zaraz światło dzienne ujrzy jej nowy singiel i była tym faktem podekscytowana. I oto nadeszła ta chwila. W sieci właśnie zadebiutował klip do Therefore I Am.

12.11.2020
19:20
billie eilish therefore i am singiel piosenka
REKLAMA
REKLAMA

Billie Eilish ma zaledwie 18 lat, a już zdążyła namieszać w branży muzycznej. Swoją debiutancką płytą wdarła się do zbiorowej świadomości fanów muzyki i nie zapowiada się, żeby miała ją opuścić. Prócz tego, że zdobywa kolejne nagrody za swoją prace i może pochwalić się sukcesami, o jakich jej starsze koleżanki po fachu wciąż marzą, wyznacza też trendy. To dzięki niej dziewczyny na całym świecie odkryły, że są (albo przynajmniej chcą być) alternatywkami.

18-latka jest postacią bardzo kolorową i stara się żyć jak każda inna kobieta w jej wieku.

Ostatnio znalazła się w ogniu krytyki, bo wyszła z domu nie dość, że bez tony makijażu to jeszcze w dresie, klapkach i skarpetkach. Przez swoje bezpretensjonalne podejście wciąż zyskuje nowych fanów, którzy czekają na każdą kolejną piosenkę sygnowaną jej nazwiskiem.

Nie tak dawno, bo na początku października w sieci pojawił się teledysk do utworu z najnowszego Jamesa Bonda. Dzięki No Time To Die Eilish dołączyła do grona wybitnych wykonawców, którzy w przeszłości śpiewali dla agenta 007. Znalazła się więc w towarzystwie Tiny Turner, Madonny, Chrisa Cornella czy Paula McCartneya.

Piosenkarka nie zamierza jednak zwalniać tempa.

Przedwczoraj na swoim Instagramie poinformowała fanów, że wielkimi krokami zbliża się premiera jej nowego singla.

Jestem tym strasznie podekscytowana — czytamy w poście.

REKLAMA

Miłośnicy artystki z niecierpliwością wyczekiwali tej chwili i w końcu nadeszła. Na YouTube właśnie pojawił się jej nowy singiel zatytułowany Therefore I Am.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA