REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Muzyka

Bisquit "Lilly" przedpremierowo w Deezer!

Znacie Bisquit? Ten zespół o słodkiej nazwie, będącej nawiązaniem do anglojęzycznego słowa określającego "ciastko", ukończył właśnie kilkuletnią pracę nad swoim najnowszym albumem. Zanim znajdzie się on w sprzedaży, minie jeszcze trochę czasu - ale, na szczęście, z odsieczą przybywa (jak zwykle niezawodny) serwis Deezer! To właśnie na nim, już teraz, możecie odsłuchać albumu!

19.02.2014
22:18
Bisquit „Lilly” przedpremierowo w Deezer!
REKLAMA

Płyta Lilly to efekt pracy całego zespołu, tworzonego przez Asię Chacińską, Tomka "Serka" Krawczyka, Sebastiana Frankiewicza, Macieja Szczycińskiego i Potra Rychleca. Prace nad płytą trwały kilka lat - przynajmniej ta część prac, opierająca się na pisaniu i przygotowywaniu materiału. Samo nagranie bowiem udało się upchnąć w zaledwie kilka dni. Płyta to zestaw emocjonalnych, ale również momentami i melancholijnych utworów, które - mimo zróżnicowania - tworzą dość spójną opowieść, w którą każdy ze słuchaczy może wybrać się od pierwszych minut płyty.

REKLAMA

Na płycie, poza muzykami z zespołu, wystąpili również goście - między innymi Tomasz "Ragaboy" Osiecki, Sandra Kopijkowska, Robert Murakowski i Jacek Namysłowski. Płyty zaś możecie posłuchać poniżej!

REKLAMA

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA