REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Książki
  3. Filmy /
  4. Audiobooki /
  5. Dzieje się

Już po pracy? Daj się ponieść szaleństwu Black Friday i sprawdź, jakie oferty kulturalne zapewniły największe sieci sklepów

Od kilku dni wielu konsumentów żyje promocjami z okazji Black Friday. Przyglądamy się najciekawszym ofertom promocyjnym na produkty kulturalne.

29.11.2019
15:00
Black Friday Deals
REKLAMA
REKLAMA

W Polsce pomysł jest nowy i choć znajduje wielu swoich oponentów, głównie ze względu na nietypowe taktyki niektórych polskich sklepów, raczej dobrze się przyjmuje wśród klientów. Postanowiliśmy przyjrzeć się najciekawszym ofertom promocyjnym na produkty kulturalne. Być może znajdziecie w nich również coś dla siebie.

Black Friday 2019 oferta kulturalna – sprawdź promocje:

książki - zdjęcie class="wp-image-349915"

Księgarnie internetowe

Większość księgarń internetowych oferuje specjalne zniżki z okazji Black Friday. Wiele z nich przedłuża je nawet na cały weekend, nazywając je ofertami „od Black Friday do Cyber Monday”, gdzie zniżki wynikają z zamówień internetowych.

Sieć Empik proponuje szereg rabatów. W ofercie sklepu znajdziemy pakiety: książki, filmy i muzyka - 3 produkty w cenie 2, bardzo wiele produktów z upustem -60 proc. czy darmową dostawę kurierem na wybrany przez klienta adres. Promocją objęta jest większość produktów, dlatego dostaniemy w pakiecie taniej zarówno nowo wydanego „Króla Lwa” czy świeżą płytę Schaftera.

Sieć księgarń Gandalf również oferuje korzystne upusty. Niektóre z nich dochodzą nawet do nawet do -75 proc.Oferta sklepu podzielona jest na specjalne sekcje: Hity Dnia, książki, gry, zabawki, drogeria, czy wreszcie film i muzyka. Wśród tych ostatnich dostaniemy przecenione filmy Blu-Ray, jak „Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi” w wersji 3D.

Grupa księgarń Świat Książki oferuje natomiast ofertę „drugi produkt -50%”. W ofercie znajdują się książki i audiobooki, wybrane e-booki, kolekcja płyt CD i Vinyli od Warner Music Group, czy płyty Blu-Ray i DVD od Galapagos i Alterdystrybucja.

Sieć księgarń Bonito oferuje szereg zniżek na różnorodne dzieła kultury, podzielonych na podkategorie, związane z konkretnym kontrahentem marki. Dzięki temu kupimy wybrane tytuły wydawnictwa Egmont z 35 procentowym upustem czy filmy Galapagos -60 proc.

Koncert - zdjęcie z imprezy class="wp-image-349921"

Koncerty

Największe serwisy sprzedaży biletów koncertowych, jak EBilet, Ticketmaster czy Eventim oferują specjalne zniżki na wybrane koncerty. Większość z nich posiada długie listy konkretnych wydarzeń, na które możemy udać się taniej.

W EBilet dostaniemy tańsze bilety (m.in.) na koncerty poświęcone twórczości Tiny Turner, koncert muzyki filmowej czy występ Kasi Kowalskiej. Zniżki wynoszą 20 proc. od ceny wyjściowej. W Ticketmaster kupimy tańsze bilety na koncerty Lenny’ego Kravitza, Stinga czy zespołu Slipknot.

Eventim oferuje natomiast tańsze o 20 proc. bilety na koncerty polskich artystów i artystek: Meli Koteluk, Ani Dąbrowskiej, Anny Marii Jopek, Anny Karwan, Stanisława Soyki, Fisz Emade Tworzywo czy grupy Afromental.

Festiwale muzyczne

Nowy festiwal muzyczny Fest Festival, który zaskarbił sobie przychylność odbiorców tegoroczną edycją, również oferuje zniżki na karnety. Obecnie trwa sprzedaż biletów typu Early Bird, tańszych o ponad 90 zł od finalnej ceny. Z okazji Black Friday organizator oferuje jednak dodatkowy upust -50 zł od ceny wyjściowej. W związku z tym za przyszłoroczną edycję imprezy, która trwać będzie tym razem już trzy dni, zapłacimy 299 zł zamiast 349 zł.

Organizator Open’er Festivalu nie ogłosił jeszcze  promocji na ceny karnetów, za to zapowiedział zniżki na produkty znajdujące się w Alter Sklepie.

Pady do konsol

Gry komputerowe

Playstation Store oferuje zniżki, które potrwają aż do poniedziałku. Również konkurencyjny XBox oferuje cały szereg promocji na wybrane tytuły gier czy same konsole. Firma Ubisoft przygotowała specjalne zniżki na wybrane tytuły swoich gier, w tym na najnowsze tytuły, takie jak „Tom Clancy’s The Division” czy serie „Far Cry” i „Assassin’s Creed”.

REKLAMA

Tańsze bilety do teatru

Bardzo wiele teatrów również postanowiło skorzystać z Black Friday, oferując klientom tańsze bilety na wybrane spektakle. Warto sprawdzić zatem, czy w naszych ulubionych przybytkach kultury nie przygotowano specjalnej piątkowej oferty. Na przykład w Warszawie promocyjną ofertę przygotowały m.in. Teatr Studio, Kwadrat czy Kapitol, w Krakowie Teatr im. Słowackiego, we Wrocławiu Teatr Polski, a w Poznaniu Opera Teatr Wielki.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA