REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

"Black Mirror" w rękach Netfliksa. Będzie nowy sezon

Prawa do produkcji i dystrybucji serialu "Black Mirror" trafiły w ręce Netfliksa, co niewątpliwie uszczęśliwi wszystkich fanów tej produkcji. Zamówiono już bowiem trzeci sezon, który w dodatku będzie dwukrotnie dłuższy od dwóch poprzednich razem wziętych.

25.09.2015
19:22
Black Mirror w rękach Netfliksa. Będzie nowy sezon
REKLAMA
REKLAMA

12 - tyle odcinków będzie liczył trzeci sezon "Black Mirror", który realizować będzie Netflix. Obie poprzednie odsłony tej produkcji składały się z 3 odcinków. A to wcale nie koniec dobrych wieści. Choć ten do niedawna jeszcze brytyjski serial przeszedł w amerykańskie ręce, nad jego poziomem czuwać będzie Charlie Brooker, czyli jego twórca. Brooker zostanie scenarzystą i producentem wszystkich odcinków nowej serii. A co za tym idzie - wysoka jakość powinna zostać zachowana.

black_mirror

„Black Mirror” to połączenie thrillera i science fiction. Każdy odcinek przedstawia inną historię. Akcja wszystkich rozgrywa się w niedalekiej przyszłości, w świecie zdominowanym przez technologię. Fabuła nie koncentruje się jednak na ukazaniu pozytywów związanych z technologicznym rozwojem, a raczej jego przykrych konsekwencji - ogłupionego przez kretyńskie telewizyjne programy społeczeństwo, ograniczenia swobody i prywatności czy podporządkowanie życia mediom społecznościowym.

REKLAMA
black mirror

Pierwszy sezon wyemitowany został w 2011 roku, drugi - dwa lata później. W 2014 roku ukazał się odcinek specjalny, lecz na temat pełnego trzeciego sezonu aż do dziś nie było wiadomo nic pewnego. Nie wiadomo jeszcze kiedy zostanie on udostępniony na platformie Netfliksa. Obie dotychczasowe serie miały swoje premiery w grudniu, zatem - jeżeli tradycja ta miałaby zostać zachowana - prawdopodobny wydaje się przyszły rok.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA